مارس 012012
 

۱- فقط به خاطر رهبرم آمدم. وگرنه  مردشور مملکتی که ساخته اید را ببرند!!!!!

.

.

تا

.

.

۳۰- – فقط به خاطر رهبرم آمدم. وگرنه  مردشور مملکتی که ساخته اید را ببرند!!!!!

—————————————————————————————

پینوشت: نوشتن این لیست دلیل بر نبودن افراد خوب در نامزدهای انتخاباتی نیست. بلکه دلیلش اعتراض به وضعیت موجوداست. وضعیت موجود هم که میگویم ربطی به انتخابات و غیره ندارد. کلیت وضعیت ایران مد نظرم است. آمدنم به خاطر دوست داشتن رهبر و نظامم است و این لیستم دلیل بر اعتراض به وضعیت موجود است. نشان دادن اعتراضم برایم مهمتر از اصلاح مجلس است.

تکنوشت: این لیست جامعۀ روحانیت مجلس هفتمه! واسه من که خیلی جالب بود

[suffusion-the-author]

[suffusion-the-author display='description']

  ۱۰ Responses to “لیست هر تعداد نفرۀ رو به فردا”

 1.  

  نوشته ای : “وگرنه مردشور مملکتی که ساخته اید را ببرند”, مخاطبت توی “ساخته اید” کیه؟
  حسام الدین: سلام. شنونده باید عاقل باشه!

 2.  

  سلام
  به نظر من نا امید شدن و عقب کشیدن درست نیست. ما باید در بدترین شرایط هم بهترین سعی مون رو بکنیم. رای ما تودهنیه هم به اونایی که بیرون نشستن و بدتر از گرگ منتظرن هم به اونایی که تو نشستن و توهم برشون داشته که اگر کاندیداهای ما رد بشن ما عقب میریم. کور خوندن همشون. ما پای اماممون وایستادیم تا همیشه. امام هم فرمودن رای بدهید. صبح هم فرمودن ۳۰ نفر رو بنویسین.
  بعدشم من فکر کنم انتخاب مستقل ها نقطه ی قوته. چون اینا ۵۰% پتانسیل خوب بودن دارن. بعد اینا تو لیستهای دیگه نبودن حالا یا خودشون اون لیستا رو نپسندیدن یا اون لیستها اینا رو راه ندادن که جفتش خوبه!
  در هر صورت رای هرکس مال خودشه. اما به نظرم امروز وقت عقب نشینی و ضعف نشون دادن و ناامید شدن نیست. امام در ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ فرمودند:

  “دست خدا با شماست. هدایت دلها و جانهاى ما به دست خداست. «ازمّه الأمور کلّا بیده»؛ همه چیز دست خداست. وقتى دل ملت، دل مسئولین، دل دلسوزان با خدا باشد، خدا راه را آسان میکند، تسهیل میکند، راه را باز میکند، توفیق میدهد و ان‌شاءاللّه این توفیق نصیب ملت ایران خواهد شد.

  و من تصورم این است که این دفعه، این نوبت انتخابات، حساسیتش از دفعات قبل هم شاید بیشتر است؛ به خاطر اینکه تیرهاى موجود در ترکش استکبار علیه شما مردم تمام شده. هرچه میتوانستند، ضربه زدند؛ هرچه داشتند و به عقلشان رسیده، فعالیت کردند؛ این تیرهاى آخر است. باید بایستید؛ باید به توفیق الهى، به فضل الهى، اراده و عزم خود را به رخ دشمن بکشید تا بفهمد که در مقابل این ملت نمیتواند مقاومت کند”

  توکل ما به خداست و “وما کید الکفرین الا فی ضلل”
  حسام الدین: سلام. همون سخنان صبح رهبری باعث شد رای بدهم!

 3.  

  یه جورایی حق دارید. اما از نظر من رای سفید دادن کمک کردن به انتخاب بدترهاست.چون متاسفانه خوبی وجود نداره. یا بد هستند یا بدتر !
  احساس میکنم امام خامنه ای هم راضی نباشند.

  البته هرکسی نظری داره و مطمئنا دلیلی برای اعتقادش.
  حسام الدین: سلام. رایمان که سفید نیست که:)

 4.  

  چطور رهبر و مملکتی که ساخته شده رو جدا ا زهم میدونید؟!
  حسام الدین: همونطور که شرایط بد دوران حضرت علی رو با حضرت علی جدا میدونم!

 5.  

  سلام
  بله، متاسفانه بین بد و بدتر باید بد را انتخاب کرد!

  •  

   ببخشید آقا حسام
   متاسفانه در این جواب مغالطه کردید
   اگر یه کمی بیشتر فکر کنید می بینید که اولا حضرت علی هیچگاه با کسانی که بوجود آورنده به زعم شما شرایط آن روز بودند از در بده بستان و همکاری و همراهی بر نیامد بلکه حتی چندین جنگ را هم با آنها متحمل شد وثانیا کارگزاران خطا کارش را بی درنگ برکنار می کرد نه اینکه نه تنها آنها را برکنار نمی کنند بلکه به آنها مدال افتخار با مناصب بالاتر هم عطا می نمایند و ثالثا حضرت علی تحت تاثیر قاسطین و مارقین و ناکثین(شما بخوانید ناکسان) در مقابل بهترین یار خود که همانا مالک بود نمی ایستاد تا دشمنانش هر آنچه که نباید بر سر او بیاورند و او لب فروبندد و حتی در دیدار با وی چهره در هم کشد.
   حسام الدین: سلام. ده جلدی صوت العداله الاسلامیه را بخوانید. حتما نظرتان عوض خواهد. ترجمه اش به اسم ” امام علی ” است.

 6.  

  حسام جان شرایط رو درک می کنم
  ولی الان بهتره که رای بدیم و ۳۰ نفر رو هم پر کنیم.
  کار درست رو انجام بدیم تا پیش خدا جواب داشته باشیم…
  حسام الدین:سلام. پیش خدا هم جواب دارم:)

 7.  

  بسیار عالی بود..

  ولی بهتره اسم بنویسیم.. این نظر منه..

  راستی من اگه حق انتخاب داشتم واسه این لیست ۹ نفر رو بیشتر نمی نوشتم..
  حسام الدین: سلام. به هر حال هر کسی نظری داره! این ۹ نفر کی ان؟

 8.  

  شمام زیادی سخت می گیریداااا !!!
  اینکه مسلم است که وضع فعلی ایده آل نیست!! ولی خب اگه رأی ندیم افرادی میان تو مجلس که میضشه بدتر از مجلس مفتضح هشتم!!!

  شما از چه لحاظ ناراضی هستید دقیقا؟؟!!؟؟
  حسام الدین:سلام. از هر لحاظ! ناراضی هستم! ناراحتم! از همۀ ظلمایی که تو این مکلکت به مردم میشه! گفتم که. برای من نشان دادن اعتراضم مهمتر از اصلاح مجلسه! البته با پیش بینی که میکنم ما خودمونم بکشیم مطمئنا مجلس نهم خوبی نخواهیم داشت

 پاسخ دهید

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>