اکتبر 142012
 

مرداد ماه گذشته، آقای محمد علی کشاورز تمجیدهای فراوانی از آقای مشایی کرده بود و امروز بود که آقای احمدی‌نژاد، نشان درجه یک فرهنگ و هنر را به ایشان اعطا کرد. به نظرم کار بسیار مسخره و نسنجیده‌ای بود. هم برای آقای احمدی‌نژاد و دولت و هم برای آقای کشاورز که شان ایشان را پایین آورد!

————————————————————————–

پینوشت: امیدوارم که این کار اتفاقی بوده باشد. البته از این دست حرکات، مخصوصا به خاطر چاپلوسی رهبر انقلاب، زیاد اتفاق می افتد. گاهی اوقات هم یک نفر که هم لیاقت دارد و هم تعریف و تمجیدش بر مبنای چاپلوسی نیست، دچار این بلا می شود و ناخواسته اعتبار او لکه دار می شود. شاید آقای کشاورز از آن دسته است…( جارو به دم بستن حکایت پینوشت ماست)

[suffusion-the-author]

[suffusion-the-author display='description']

  ۹ Responses to “کارهای مسخره و بدون فکری که لج آدم را در می آورد”

 1.  

  وی در تاریخ ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ به حالت کما رفت و پس از انتقال به بیمارستان لقمان در روز ۱۲ فروردین دچار مرگ مغزی شد و بر اثر ایست قلبی و مشکلات تنفسی درگذشت. در ابتدا علت مرگ مغزی از سوی رسانه‌ها مسمومیت شدید دارویی اعلام شده بود که در واکنش رضا داوودنژاد همسرخواهر عسل بدیعی، مسمومیت دارویی را شایعه دانسته و مشکل قلبی ناشی از دشواری تنفسی و در نهایت مرگ مغزی را سبب مرگ وی اعلام کرد.

 2.  

  ‌اعلام اصل سیزدهم انقلاب مقدس ایران ناظر به تحقق همین هدف عدالت اجتماعی است لازم است در اینجا توضیحاً یادآور شوم که برای اجرای اصل مذکور‌که ضامن برخورداری فرد فرد ملت ایران از ثمرات انقلاب است برنامه وسیعی طرح شده و اقدامات مهمی در جهت گسترش مالکیت واحدهای تولیدی‌آغاز گشته است و خوشوقتم به اطلاع خانمها و آقایان برسانم که در این برنامه در مرحله اول ۳۲۰ واحد تولیدی بزرگ در بخش خصوصی که حداقل ۵‌سال از آغاز بهره‌برداری آنها گذشته به پیروی از اصل سیزدهم انقلاب معادل ۴۹٪ از سهام خود را طی ۳ سال آینده عرضه خواهند کرد، عرضه این سهام‌در درجه اول به کارگران و کارکنان همان مؤسسات و سپس به سایر کارگران و و همچنین کشاورزان و عموم مردم خواهد بود. علاوه بر این واحدهای‌تولیدی متعددی در بخش دولتی که میزان سوددهی آنها قابل توجه توجه باشد بزودی تا ۹۹٪ سهام خود را در اجرای این برنامه عرضه خواهند نمود که ۴۹٪ آن به کارگران و کارکنان همان واحدها و ۵۰٪ به سایر کارگران و کشاورزان و عموم مردم ارائه خواهد شد. وسعت این برنامه به حدی است که تا‌مهر ماه سال ۱۳۵۷ حدود ۲،۵ میلیون نفر کارگر و بیش از دو میلیون نفر کشاورز را در بر خواهد گرفت که همراه با سایر مردم در زمره صاحبان سهام‌واحدهای بزرگ تولیدی کشور در خواهند آمد و این یکی از مهمترین پدیده‌های انقلاب است که توزیع عادلانه تر درآمد را در کشور ما به نحو‌احسن تحقق خواهد بخشید در اینجا باید به استحضار نمایندگان برسانم که طبعاً صاحبان صنایع کشور نیز با اجرای این برنامه مترقی خواهند توانست‌امکانات مالی بیشتری را تجهیز کنند و وجوه حاصله از فروش سهام خود را مصرف سرمایه‌گذاری مجدد در بخشهای مختلف اقتصادی کشور برسانند.

 3.  
 4.  

  با سلام

  پریروز به اینجا سر زدم ببینم برای میلاد دکتر چیزی نوشتید. ولی خبری نبود گرچه دو کلمه تان در یکی از وبلاگها از هزار کلمه گویاتر بود. ما هم رنجهای روزهای بیشمار و شادی یکروزه دلمانرا بگوش تاریخ کوچکمان رساندیم, شاید.

  فضولی نمیکنم (شاید هم میکنم) چرا این مطلب را دستکم برای یک روزازوبلاگتان برنداشتید.

  ضمنا کیهان دلمه زیادی خورده با آن کاریکاتور گندش. و قاضی القضات (مثل بسیاری از قاضی القضاتها) گل برویش هم نگفت.

  با احترم
  حسام الدین: با سلام.فکر کنم عمر وبلاگ من به پایان رسیده باشد. چون خوانندۀ زیادی ندارد! بهتر اس بساط را جمع کنیم کمکم! الان وبلاگهای پر هیاهو و شلوغ کن بیشتر جواب می دهند تا من پیرمرد! کلا از جشن تولد و قرتی بازیا جز در محیط خانواده خوشم نمی آید. ما همینطوری محمود را دوست داریم. خود ایشان هم میداند :)

 5.  

  سلام سرزدم تا در اینجا تخته نشه
  حسام الدین: سلام. مگه شما سری بزنید!

 6.  

  با سلام

  آیا جایزه دادن به آقای کشاورز نا بحق بود? آیا باید آقای کشاورز را بخاطر اینکه از مشائی تمجید کرده از چیزیکه حقش بوده محروم میکردند? آیا احمدی نژاد باید هر کسی را که از مشائی تمجید کرده دور بیندازد–ولو شایسته یا خدوم و یا زحمتکش باشد–که مبادا مثلا زاکانی قشقرق بپا کند? اگر کسی بگوید که آقای کشاورز بخاطر تمجید از مشائی جایزه گرفت باید از او پرسید آیا باید جایزه بگیر در عمرش از کسی تمجید نکرده باشد ولو شایسته ترین باشد? پس جای قدردانی از صاحبان هنر و لیاقت و خدمت کجاست?
  حسام الدین: سلام. من اصلا چنین چیزی نگفتم! فقط منظورم این بود که چرا حالا! در این ۷ سال وقت نبود! مثلا در این ۲ ماهه اتفاقی افتاده بود که ایشان مستحق بشوند! حالا اگر هم قرار بود جیزه بدهند میگذاشتند ۲ ۳ ماه دیگر! دیدید که کیهان هم انگش را زد!

 7.  

  یک سوال فنی
  اجداد شما با دربار صفویه ارتباطی نداشتند؟ :-? حسام الدین: سلام. نمیدونم والا! فکر نکنم! این فامیل در زمان پهلوی انتخاب شده!

 8.  

  اشتباه لپی رخ داد،منظور از حیف احوال،کیف احوال بود:D

 9.  

  سلام بر حسام الدین معین درباری عزیز و کبیر
  حیف احوال؟ خوب هستین؟ سلامتین؟قدیم زیاد اینجا میومدم،یه مدت فراموشش کردم،خوشحالم هنوز پا بر جا است،جامعه به امثال شما نیاز داره،ایشالله موفق باشین
  با این پست هم بدجوری موافقم
  دیروز توی تاکسی بودم رادیو این خبر رو اعلام کرد،واقعا حالم بهم خورد از این کار!
  حسام الدین: سلام رامتین جان. ممنون.خوبم. ممنون که هنوز هم مارو قابل میدونی و سر میزنی. گاهی وقتها نا امید میشوم از این وبلاگ و نوشتن. حس بیهودگی به من دست میدهد. اینقدر وبلاگهایی که سروصدا میکنند زیاد شده که امثال منِ پیرمرد در آنها گم شده ایم. اگر امثال شماهایی که به تعداد انگشتان دست هم نیستید، نبودید کرکرۀ این خراب شده را پایین میکشیدم.

 پاسخ دهید

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>