اکتبر 052012
 

آیت الله علم الهدی:

روزی که رأی گرفتید و ادعا کردید می‌توانید، آیا می‌دانستید این کشور و مردم انقلابی هستند یا نه؟ اگر می‌دانستید که این کشور و این ملت انقلابی هستند و در برابر استکبار در حال مقابله و ایستادگی هستند پس باید آماده مقابله با هرگونه مشکل و بحرانی که استکبار برای این ملت ایجاد می‌کند، باشید.

اگر می‌دانستید که نمی‌توانید در مقابل این مشکلات و بحران‌ها ایستادگی کنید اما، به مردم گفتید که می‌توانید، بی‌شک در حق مردم خیانت کرده‌اید و در این ارتباط نیز اگر می‌توانید کاری انجام دهید و آن را انجام نمی‌دهید و وارد عرصه نمی‌شوید، حکم منافق دارید.

وی در پایان خطبه‌های امروز نمازجمعه مشهد خاطرنشان کرد: مردم فرافکنی هیچ یک از مسئولان را قبول نمی‌کنند، چرا که این ملت خاطره‌ای تلخ از فرافکنی مسئولان دارد.

حال سوال من از شما اینست: اول اینکه، آیا کسی به شما برای اینکه از جانب ملت انقلابی ایران و از تریبون نماز جمعه صحبت کنید، رای داده است؟  و دوم این سوال که چگونه می‌توان عملکرد شما را ارزیابی کرد؟؟

—————————————————

پینوشت ۱ : آقای خاتمی هم سخنان مشابهی را بیان کرده اند. همیشه این دو بزرگوار، هماهنگی خاصی با هم داشته اند!!

پینوشت ۲: به نظرتان منظور آقای علم الهدی از آن خاطرۀ تلخ، وقایع مربوط به ریاست جمهوری بنی صدر نبوده؟؟؟

تکنوشت: مخلص آقای احمدی نژادم هستیم!

افزون نوشت۱: آقای طباطبایی، امام جمعۀ اصفهان نیز گفته: “علت اعتراض بازار نحوه پاسخگوئی رئیس جمهور به مشکلات بود/مردم را نادان فرض کردند”. فکر کنم مطمئن شدم تمام نمازهایی که پشت سر این آقا خوانده ام باطل است.

افزون نوشت۲ : این هم از آقای با هنر اصولگرای اصیل :))

[suffusion-the-author]

[suffusion-the-author display='description']

  ۱۶ Responses to “یک سوال از آقایانِ غیر منتخب”

 1.  
 2.  

  سلام خدا قوت
  وبلاگ خوبی دارید خدا خیرتان بدهد که در این فضای … سیاسی کشور لا اقل آدم با وجود دوتا مثل شما احساس غربت پیدا نمی کنه.راستی شما را لینک کردم اگه مایل بودید لینک کنید.

  از نظرتون ممنون ولی میشه توضیح بدین که چرا به درد ما ها نمی خوره؟ البته اگه ما هم قرن بیست و یکمی هستیم
  یاعلی
  حسام الدین: سلام. من کلی عرض کردم برادر.باید به روزتر از این حرف زد. ما خیلی وقته که شما رو میخونیم عزیز جان:)!

 3.  

  سلام
  آقا که جواب همه این ترهات رو توی صحبتهاشون در خراسان شمالی دادند. حتی با یه مورد پذیرش اشتباه خودشون در مورد کنترل جمعیت، گرا رو هم دستشون دادند که اقرار به اشتباه هم میشه کرد. اما کو گوش شنوا.
  حسام الدین:سلام. اینها گوششان به همه بده کار است جز آقا

 4.  

  جانا سخن از زبان ما میگویی بزرگوار! کلیت این پست کاملا مورد تاییده،البته نه صرفا برای این مسئله
  متاسفانه در جامعه ما همه گروهها و احزاب و اشخاص و…(مخصوصا آقایان امام جمعه و به طور اخص آقایان علم الهدی و احمد خاتمی!!) خودشون رو وکیل و وصی مردم میدونند و از زبون مردم سخنرانی میکنند!!

  اگه مراکز نظرسنجی معتبر داشتیم،شاید این مشکلات پیش نمیومد
  حسام الدین: سلام. تازه کجای کارید. آقای حسن روحانی هم همین احساس را جدیدا کرده اند. از زبان مردم گفته اند که مردم نوکر نمیخواهند بلکه مدیر میخواهند. به کنایه و از طرف مردم هم کلی بار رئیس جمهور و دولت کرده اند. گویا بعد از ۳ ۴ سال نطقشان گل کرده!

 5.  

  سلام
  خوشحال می شوم نظرتان را در خصوص سخنان امروز رهبری بدانم

 6.  

  سلام بر حسام عزیز
  برادر میدونی مشکل از کجاست ؟ مشکل از اونجایی شروع میشه که این آقایون (امام جمعه ، مداح و …) متاسفانه از قالب خودشون خارج شده و حد و حدود خودشون را نمی شناسند . بخاطر همین وقتی از روی منبر صد نفر جمعیت رو که میبینند سریع جوگیر میشند و این سخنان رو بر زبان میارند . البته انچه در سطح جامعه اتفاق افتاد عدم تحویل گیری جلز و ولز این آقایون توسط مردم بود .شما مطمئن باش حتی ۲۰ درصد اونایی که پای منبرند هم این حرف ها رو جدی نگرفتند .
  حسام الدین: سلام مجید آقا. مطلب شما در مورد این موضوع را خواندم و دقیقا موافقم باهاش! خوب کسایی که هیچ ارتباط معناداری با مردم ندارند معلوم است که حرفشان هم ارزشی ندارد!

 7.  

  قله انقلاب پاسخی به توهین ذلیلانه قدیانی علیه فرزند ملت.

 8.  

  سلام

  واقعا باعث تاسف …

  این آقایان همان روزی که به رییس دفتر رییس جمهور گفتند – مگس – تکلیفشان روشن بود . کدام مقام رسمی در کدام کشور به نزدیک ترین مقام قانونی به رییس جمهور کشورش می گوید مگسی که در گوش رییس جمهور وز وز می کند ! ، که این آقایان دومی اش شده اند ؟
  حسام الدین: سلام. بله واقعا نمیدانم حدود اختیارات اینها کجاست؟؟؟؟ روی چه حقی این خطابه ها را میکنند!

 9.  

  با سلام

  ای کاش کسی میتوانست از این آقایان بپرسد شما در این سی و سه سال و اندی چه خدمتی به مردم, انقلاب و ایران کرده اید? چند نفر از شما–که دائما از خون شهدا هزینه میکنید–پسری, برادری, شوهر دختر عمه ای, داماد دختر دائی ای, باجناق نوه عموئی را در جبهه های دفاع مقدس از دست داده اید? کدامیک به روستائی رفته اید و به درد دل بینوایان گوش داده اید? کدامیک با یتیمان و مددجویان سر یک یک سفره نشسته اید که جرات میکنید با بی… احمدی نژاد پاکدل, پاکدست, ساده زیست و خدوم را به انواع تقصیر و قصور متهم میکنید و به دلسوزی برای ملتیکه هیچ کاری برای آنها انجام نداده اید تظاهر میکنید?

  جای آنست که خون موج زند در دل لعل
  زین تغابن که خزف میشکند بازارش
  حسام الدین: سلام. البته این آقایان تنها بلدند حرف بزنند! همه را به تقوی دعوت میکنند اما هیچگاه خودشان راه تقوی را در پیش نمیگیرند! خودشان میگویند مسئولان به هم نپرند ولی دائما به دولت میپرند! مسخره اش را در آورده اند!

 10.  

  امام خمینی :د: آن عده ای که عیاشی می کردند و جلوی عیاشیهایشان گرفته شده ناراحت اند، آنها هستند که دولت را تضعیف می کنند و دایم می گویند کمبود هست، اینها هستند که مشغول تضعیف دولت هستند.آقایان باید در نماز جمعه ها دولت را پشتیبانی کنند.
  حسام الدین: سلام. وای خوراک این روزهای ماست. ممنون!

 11.  

  سلام حسام جان
  مگه تو نماز هم میخونی که قبول بشه یا نشه؟ مگه پشت سر این مرتیکه هم نماز خوندی؟
  جالبه هر کی ناخالصی داشته مقابل محمود وایساده
  در ضمن مواظب خودت هم باش اینا به کسی رحم نمی کنند.
  چاکریم
  حسام الدین: سلام. الان با این جملاتت حس امام علی بودن بهم دست داد:))

 12.  

  فتنه سختی در حال وقوع هستش

 13.  

  نه بابا. نگران نباشید. نماز هایتان باطل نیست. چون در زمانی که افتدا می کردید ایشان را عادل می دانسته اید. اما از حال هابعد از هر نماز جمعه اعاده کنید.
  حسام الدین: سلام. والا از همون اول شک داشتم :))

 14.  

  امام جمعه اصفهان که از این هم جالبتر بود:
  http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1712689

  http://masoodfaghih.blogfa.com/post/25
  حسام الدین:سلام. آره تازه فهمیدم :))! هماهنگی خوبی دارن انصافا!

 15.  

  البته دولت که ایستادگی کرده است و به مردم امید می دهد، منتها برخی آقایان دیگر واداده اند و همه چیز را سیاه نشان می دهند!
  مثل اینکه علم الهدی اشخاص واداده را اشتباه گرفته است.
  آیا علم الهدی و دوستانش نمی دانستند که مقاومت در برابر آمریکا، تحریم و گرانی و … دارد؛ پس چرا مقاومت نمی کنند و دائما صدایشان از مشکلات بالا است؟
  آیا می‌دانستند این کشور و مردم انقلابی هستند یا نه؟ اگر می‌دانستند که این کشور و این ملت انقلابی هستند و در برابر استکبار در حال مقابله و ایستادگی هستند پس باید تحمل هرگونه مشکل و بحرانی که استکبار برای این ملت ایجاد می‌کند را داشته باشند و با گلایه هایشان دشمن را خوشحال نکنند.

  و اگر می‌دانستند که نمی‌توانند در مقابل این مشکلات و بحران‌ها ایستادگی کنند اما، به مردم گفتند که می‌توانند، بی‌شک در حق مردم … کرده‌اند و در این ارتباط نیز اگر می‌توانید کاری انجام دهند و جلوی سیاه نمایی نمایندگان مجلس را بگیرند و آن را انجام نمی‌دهند و وارد عرصه نمی‌شوند، حکم … دارند.
  حسام الدین: سلام. دقیقا همینطور است که میگویید! ممنون :)

 پاسخ دهید

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>