مرداد ۱۴۱۳۹۱
 

بعضی وقت‌ها عکس العمل‌هایی می‌بینم که در عین حالی که بسیار خوشحالم می‌کند اما به شدت هم متعجب می‌شوم. می‌گویید مثلا چگونه؟؟

مثلا همین ابوی شریف و دوست‌داشتنی ما؛ گاهی در گفتگوهای شخصی‌یمان در منزل حس می‌کنم که به هیچ چیزِ این انقلاب و آرمان‌هایش اعتقادی ندارد. آنقدر همه چیز این نظام و سردمدارنش را به باد انتقاد می‌گیرد که افسرده و سرخورده‌یمان می‌کند. با خود می‌گویم این مردی که یک انقلابیِ دو آتیشه بوده و تمام عمرش را در جهاد‌سازندگی صرف خدمت به این آبادی و آن روستا و آن شهر دیگر کرده وقتی چنین می‌گوید، چه انتظار از امثال من و امثال منست که تنها خورده‌ایم و خوابیده‌ایم و فقط سربارِ این نظام و مملکت بوده‌ایم؟

اما یکهو در شبی مانند امشبی، می‌بینی که همین ابوی جانِ ما که الهی هزار سال زنده باشد و سایه‌اش بالای سر ما، در دفاع از حرف‌های مفت یک نفر که رهبری را به سخره می‌گیرد چنان با عصبانیت از ایشان دفاع می‌کند که چشمت از حدقه در می‌آید؛ البته در حالی که قند در دلت آب می‌شود.

حال چرا این را گفتم؟ گفتم تا به بعضی از مسئولین تنگ‌نظر و حتما احمقی که چند وقتیست با ما و امثال ما کل افتاده‌اند بگویم:

ای احمق‌ها، همان‌هایی که فکر می‌کنید هیچ چیزتان را قبول ندارند، اگر پایش بیفتد تمام جان و مال و رندگیشان را برای حمایت از این نظام و رهبریش فدا می‌کنند. شاید حتی آخرین کسانی که پای شما بایستند همین بیچاره ها باشند.

ای احمق‌ها، خیلی از همین‌هایی که به زور می‌خواهید در خیابان مسلمانشان کنید، اگر پایش بیفتد از تو و امثال تو صد بار بیشتر مسلمان‌ترند و چیزفهم تر!

ایها الحمقاء، آخر چرا اینقدر نمی‌فهمید فرق بین دشمن و دوست را؟ آخر چرا نمی‌فهمید که به خدا با این بگیر و ببند وزور و زندان، دوستان خودتان را کم می‌کنید؟؟ آخر چرا نمی‌گیرید که بخدا اشتباهی گرفته‌اید؟؟

و در نهایت ای احمق‌های عزیز اما کم حوصله، آیا اینقدر قدرت تحلیل و شعور و آنالیز ندارید که بفهمید آنهایی که در ۹ دی آمدند و بساط فتنه را جمع کردند،۱۰۰ برابر پایه‌های ثابت نماز جمعه‌‌ای برویِ این نظام بودند در عین حالی که به قیفشان هم نمی‌خورد اینکاره باشند! حال ما که این همه به قیفمان می‌خورد طرفدار این نظام و رهبری باشیم چرا پس شده‌ایم مشتی منحرف که تمام هم و غمتان شده قلع و قمع ما؟؟؟

 ———————————————————————————————————————————————–

پینوشت ۱: انصافا نمی‌دانم چرا هیچوقت میل و رغبتی به رفتن به نماز جمعه نداشته‌ام. از بس که اعصاب خورد کن است خطبه‌های امامان جمعه‌هایی مثل  همین آقای اشکنه خور . کاش فکری به حال نماز جمعه‌ها می شد تا کمی از قیافه‌های ثابت و تکراری اما کمش خلاصی پیدا کنند. البته من به خیلی چیزها بی میل و رغبتم اما انجامش می‌دهم.

پینوشت ۲: این دشمن شناسی که رهبریِ عزیز می‌گویند و دائما تاکید می‌کنند، خیلی مهم است. اینکه دشمن را از دوست و دوست را از دشمن تشخیص دهیم.

پینوشت ۳: خود من هم بارها شده که این حماقت را کرده‌ام و دوست وخودی و دلسوز را با دشمن و غیرِ خودی و دل‌مریض اشتباه گرفته‌ام.لااقلش اینست  که اگر اینطور نباشد ده‌ها بار شده که فردی را که خنثی تلقی کرده‌ام، سر بزنگاه، بارها و بارها معتقد‌تر و دلسوزتر و غیورتر از من نسبت به این نظام و رهبریش دیده‌ام. امیدوارم که دوستانِ کم حوصلۀ بگیر ببند هم به اشتباهاتشان پی ببرند.

پینوشتِ پینوشت ۳: اکر پی نبرند معلوم می‌شود که این دوستان نه احمقند و نه دوست! بلکه قد صاف کرده‌اند برای زدنِ دوست‌داران و هوادارانِ رهبری و نظام که زیاد هم ازایشان بعید نیست!اما تا اطلاع ثانی آنها را دوستانِ نادان می پنداریم!

تکنوشت: سخنان رئیس جمهور باز هم دلگرممان کرد که هنوز هم محمود را عشقست!

[suffusion-the-author]

[suffusion-the-author display='description']

  ۱۱ Responses to “پایش بیفتد، از ما وفادارتر به نظام و انقلاب پیدا نمیکنید! حالا هی بگیریدمان!”

 1.  

  واقعیت این است که دلار امروز موازنه‌ی قدرت اقتصادی کشورها با هم را نشان نمی‌دهد.یعنی شما نمی‌توانید بگویید که این نشان می‌دهد سهم کالاهای تولیدی ما در داخل کشور نسبت به خارج از کشور چه شرایطی دارد. ولی کلاً حرکت به سمت اقتصاد بدون دلار در موازنه‌ی ارزی کشور به نفع ماست، چرا که ما را از نوساناتی که در ادوار مختلف به ما وارد می‌شود خارج می‌کند. یعنی ریال براساس ساختار کالای تولیدی شما یک ارز قدرتمند بشود. شاید شبیه کاری که آلمان‌ها انجام می‌دهند که کالاهای با ارزش افزوده‌ی خیلی بالا تولید می کنند، هرچند که آن‌ها را به حوزه‌ی یورو آوردند. یا این کار را باید بکنیم یا اینکه برویم به سمت تشکل‌های منطقه‌ای با واحد پولی یکسان، این خودش یک فضای خیلی متفاوتی است. شما باید به صورت مجموعه‌ای مدیریت بکنید نه تک‌‌بعدی، یعنی مدیریت نفتی در کنار مدیریت ارزی در کنار مدیریت اقتصادی داخل خود کشور.

 2.  

  نفس رفتن به نماز جمعه لازم است. شما هم می توانید نمازتان را اعاده کنید اگر عدالت امام جمعه را قبول ندارید. اما حتما بروید. حتی امام حسن علیه السلام هم در نماز جمعه شرکت می کرد، حتی همان نماز جمعه هایی که روی منبرهایش علی را لعن می کردند.
  حسامالدین: سلام. مگر ما گفتیم که نمیرویم؟؟؟

 3.  

  سلام

  عده ای کند ذهن و تنگ نظر وجود دارند که همه را از زاویه تنگ خودشان می بینند.
  یعنی نه تنها باید مثل آنها باشی بلکه باید بله قربان گویشان هم باشی!

  همین ها هم همیشه سربزنگا لنگ می زنند.
  حسام الدین: سلام. فعلا که اینها دارند سالم ها را هم شل و لنگ میکنند

 4.  

  سلام… هنوز محمود را عشق است… اللهم عجل لولیک الفرج…

  •  

   برو بابا چی چیو محمود را عشق است . یه نگا به قیمت های ریده شده بنداز. یه کم خرید برو . اخبار بی پدر هم که همه رو به پای آمریکا می بنده همین محمود این سیاست های ان رو تو مملکت پیاده کرده.اسلام میگه نبود معاش بیدینی میاره الکی نیست که ؟
   بعد هم از اقتصاد دان ها بپرسی صد در صد میگن محمود تو توالت دکتری گرفته اگه نگفتن!

 5.  

  سلام
  هنوز هم محمود را عشق است.

 6.  

  سلام. خیییییییلی خوب گفتید. واقعا یک مشت مغز فندقی بیش نیستند…

  خب جناب معین درباری!! منم در این مطلبی که نوشتم در وبلاگ خانم جاوید تقریباً حرف شما رو زدم!!!! منتها یه جور دیگه…
  یعنی چیز غیر طبیعی ای نگفتم!! فقط از این جنجال کنندگان برچسب زن به دیگران از هر گروهی که می خواهند باشند که باعث اختلاف و گم کردن راه میشن برائت جستم!!!
  واقعاً اگر یه سری معاند حساب میشن و میگیرنشون!!! ما هم که ظاهرمون درسته منحرفیم!!! یه عده هم یه چیز دیگه اند…!!!!! پس دیگه کی می مونه جز خودشون که اون ها هم مغزفندقی اند!!!!؟؟ پس فاتحه مع صلوات دیگه…..!!!!!!! :D
  هدف ما مهم تر از این خاله زنک بازی های سیاسیت…
  حسام الدین:سلام. نمیدوتم والا! حالا شاید صلاح نباشه راجع به این موضوع صحبت کنم! فقط یه کم حواس حمع تر باشید!

 7.  

  سلام
  حالا هی بگیریدمان
  چقدر این مطلب بدلم نشست.کیف کردم.
  خدا حفظت کنه
  حسام الدین: سلام. ممنون! خدا شما را هم حفظ کند

 8.  

  بعضیاشونم که رودل فرمودن هههههههههههههههه

 9.  

  سلام حسام عزیز
  خدا سایه پدر و مادرتان را بر سرتان مستدام بدارد که همین ها این نظام و انقلاب را حفظ کرده اند نه احمق هایی که فقط مدعی اند و شما به اونا اشاره کردی
  حسام الدین: سلام. ممنون! برای شما هم همینطور انشاالله!

 10.  

  سلام …رهبر عزیز در زمان فتنه گفت جذب حداکثری ..دفع حداقلی ….اینها هنوز نتوانسته اند این جمله رهبری را هضم کنند …..
  حسام الدین: سلام. اینها معده یشان دیر هضم است :)

 پاسخ دهید

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>