اردیبهشت ۱۳۱۳۹۱
 

دیر زمانیست که معلمانِ این مرز و بوم را گدا پرورانیده اند! حال نوبتِ اساتید دانشگاه است.

 

———————————————————————————–

پینوشت ۱: به مناسبت روز معلم: گدایی شغل انبیاست!

پینوشت ۲:بیچاره مملکتی که وظیفۀ تعلیم و تربیتش بر دوش کسانیست که به خاطر معیشتشان، شبها خوابشان نمی برد!

[suffusion-the-author]

[suffusion-the-author display='description']

  ۷ Responses to “روز معلم مبارک”

 1.  

  .
  با سلام بر شما و دوستان

  با مطلب مهم و بسیار قابل تامل:

  “جبهه پایداری رمز عبور از گفتمان عملی انقلاب اسلامی”

  به روز شده ام. دوستان حتما” مطالعه بفرمایند.

  http://noore14a.blogsky.com

 2.  

  سلام علیکم
  یک استاد دانشگاه اشتباهی رئیس جمهور مملکت شد و آنوقت فدایی هایی که با شاسی مجوز کاندیداتوری برای انتخابات مجلس را میگیرند او را بدون برنامه میخوانند!
  وضع بدتر از اینهاست…
  ضمنا
  ندایی از درون فعلا به این آدرس منتقل شده است: http://sit.nedaiedaroun.com/

 3.  

  ای بابا. همه ی مشاغل وظیفه ی بزرگی دارند. فقط معلم ها نیستند که بگیم به اندازه ی وظیفشان کم می گیرند. خوب می گیرند معلم ها.

 4.  

  سلام
  واقعا وضع معیشتی معلمان با قید و بند مناسب نیست. یکی ا نزدیکان ما معلم با وجدانیست

 5.  

  خانم حکیمه شما هم تشریف بیارید صب تا شب گچ تخته کلاس رو بخورید…بچه های بی تریبیت وبی ادب امروزی رو که وضعیت افتضاحشون از هیچ کس پوشیده نیست رو تحمل کنید وبعد بیاید در مورد وضعیت معلما نظر بدید…تسهیلات برای همه مشاغل دولتی تقریبا هست از بهترینش برای شرکت نفتیها گرفته تا شرکت گاز …کات…مخابراتو مرخصی های کوتاه زایمان برای معلمان ودر برابرش مرخصی طولانی کاکنان بیمه تامین اجتماعی وحتی داشتن ساعت شیر دهی بعد از اتمام مرخصی زایمان…و… و…و……اونوقت به معلمی با این سهم خطیر تو جامعه انقدر سخت میگیرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اشکال اینجاست که چند سال اخیر به خاطر اعتراض معلمان به وضعیت موجود کوچکترین کاری که براشون شده تو بوق وکرنا کردن تو رسانه های گروهی…همین مردم ما رو انقدذر گستاخ کرده../….البته من خودم افتخار این شغل رو نداشتم محض اطلاع

 6.  

  الان خیلی بهتر شده وضعیتشون..

 7.  

  بیچاره مملکتی که وظیفۀ تعلیم و تربیتش بر دوش کسانیست که به خاطر معیشتشان، شبها خوابشان نمی برد!!!!!!!!,وضعیت معلمان البته معلمان رسمی از خیلی از کارمندان و دیگر مردمان جامعه و نسبت به گذشته شان بهتر است …..حتی در برخی جاها به نظرم دارن بین معلمان و دیگر کارمندان تبعیض قائل می شن …ای کاش ما هم بیمه طلایی بودیم تا با خیال راحت می رفتیم دندونامونو خوب می کردیم .تازه برا مملکت ما که عشق مردمش تعطیلیه.،معلمی خیلی با صفاست.
  حسام الدین: سلام. بله! به نسبت خیلی از شغلهای دیگر، معلمی بسیار هم خوب است! اما این وضعیت معلمان نسبت به وظیفه ای که دارند در حد صفر است!

 پاسخ دهید

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>