نوامبر 072011
 

تکنوشت۱: عید قربان مبارک باشه

—————————————————————————————–

بر خلاف خیلی از دوستان که با دیدن شرایط سیاسی کشور دچار یاس و سرخوردگی سیاسی شده‌اند، هرچه ‌می‌گذرد فضای ایجاد شده را بسیار خوشایندتر و دلچسب‌تر احساس می‌کنم. بهترین دلیل برای چنین احساسی، خالص شدن بیشتر و هرروزۀ طرفداران طیف‌های مختلف و به خصوص جریان حامی احمدی‌نژاد است. گرچه هیچ وقت دوست نداشته و ندارم که خود را طرفدار جریانی بدانم که به اسم افراد و شخصیت‌ها شناخته می‌شوند، اما چه کنم که جز فردی مثل احمدی‌نژاد، چیزی،نامی و یا مسلکی سیاسی، قابلیت توصیفی حداکثری از جریان مورد علاقه ام را ندارد. از این روی ناگزیرم که بگویم من یک احمدی‌نژادی هستم و تا زمانی که احمدی‌نژاد همین مسیر را طی کند، احمدی‌نژادی می‌مانم. این را گفتم تا برای خودم یک نفر هم که شده مشخص شده باشد که طرفداری من از احمدی‌نژاد، وام‌دار هیچ فرد و گروه و جناح سیاسی‌ای نیست؛ که اگر بود، من هم مانند دوستانم نگران و مایوس می‌شدم.

شاید در انتخابات سال ۸۴، که انتخابم در هر دو مرحله کسی جز احمدی‌نژاد نبود، به خاطر متننفر بودن از چهره‌های تکراریِ پر توقع و ارباب مسلک، به احمدی‌نژاد رای دادم، اما سال ۸۸ تنها و تنها به خاطر خودِ احمدی‌نژاد بود که به او رای دادم. باید بگویم که از همان اول هم، تمام دوست داشتنی بودن احمدی‌نژاد برای من، در تفاوت او با بقیه خلاصه می‌شد. در اینکه  در ذهنم نمی‌توانستم او را با کسانی چون لاریجانی و قالیباف و دنباله‌های هاشمی جمع ببندم. اصلا به قیافه‌اش نمی‌خورد که بخواهد بالانشینی کندو به مردمی که از دل آنها برخواسته بود تحکم نماید. گروه خونی‌اش با سیاست‌مداران دیگر یکی نبود، همانطوری که معتقدم گروه خونی آقای خامنه‌ای به طیف غالبِ روحانیونِ سیاستمدار نمی‌خورد.

حالا که روز به روز شاهد اینم که طرفدارنماهای احمدی‌نژاد که گروه خونی‌شان به هیچ وجه به او نمی‌خورد، از دور و برش پراکنده می‌شوند و بعد از گرفتن فاصله‌ای معقول از او شروع به تکفیر او و برائت از او می‌کنند، برای چه نباید کیفور و مشعوف شوم؟؟؟ کنده شدن کسانی که همیشه بار اضافی حرکت پرشتاب احمدی‌نژاد بوده‌اند، خوشحالی ندارد؟ کسانی که ظواهر دین را علم کرده‌اند و بر سر ملت می‌کوبند، اما خودشان در خلوت آن کار دیگر می‌کنند. تازه به دوران رسیده‌هایی که از کول انقلاب و شهدا و ملت بالا رفته‌اند و سالهاست طلبکار ملت هم هستند و انقلاب را با چوب خودشان قیاس می‌کنند.

بگذارید برای یک بار هم که شده مشخص شود که سهم خودِ احمدی‌نژاد از رایِ ملت چقدر است. بگذارید و هراس به دل راه ندهید. بگذارید مشخص شود که اگر آقایان همگی به او پشت کنند ملت هم به او پشت خواهد کرد یا نه؟. بگذارید مشخص شود که ما واقعا چند نفریم!

 —————————————————————————————————————————————–

پی‌نوشت۱: ناخالصی‌ها باید بروند تا حماسه ایجاد شود. حماسۀ عاشورا خالص بود که ماندگار شد. پس بگذارید نارفیقان بروند تا قدر رفقا دانسته شود.

پی‌نوشت۲: هرچه می‌گذرد فشار بر رفیقان زیادتر می شود. کار سایت‌های حامی احمدی‌نژاد را که یکسره کرده اند. منتظریم به وبلاگ‌هایمان نیز سری بزنند.

پی‌نوشت ۳: از مزایای خالص شدن اینست که در فضای معلوم الحالی مانند فیس بوک، نظرسنجی با شرکت حدود ۵۰ هزار نفر ببینی که در آن احمدی‌نژاد با نزدیک ۲۰ درصد آرا، بعد از خاتمی که ۴۰ درصد آرا را آورده بهترین رئیس‌جمهور یا نخست‌وزیرِ تاریخ ایران شود. شاید اگر دوسال پیش بود و این وضعیت ایجاد نشده بود جناب دهۀ نوارنی ۱۰۰ درصد آرا و محمودجان ما فقط فحش و فضاحت نصیبشان می‌شد.

تک نوشت ۲: بالاخره زنده رود، زنده شد!

[suffusion-the-author]

[suffusion-the-author display='description']

  ۲۴ Responses to “بگذارید مشخص شود که ما واقعا چند نفریم!”

 1.  

  ایشان -احمدی نژاد با دروغهایی که در مناظره ها به مردم گفت از جمله انکار در خصوص هاله نور که در ملاقات با ایت الله جوادی آملی مطرح شد، طی مناظره با کروبی که خودم کلیپ انرا چند سال قبل از ان دیده بودم و دروغ در مورد شاخص نرخ تورم که عبارت دقیق آن تورم نقطه به نقطه بود و عدد آن به مراتب با خود شاخص نرخ تورم فرق دارد در مناظره با محسن رضایی که ایشان بدلیل دکترا داشتن در اقتصاد و همچنین لینک های اطلاعاتی، در همان مناظره مچ ایشان را گرفت از چشم من افتاد و دیدم قدرت های دنیوی چقدر پست هستند که ایشان برای تصاحبش حاضر است دروغ بگوید. چنین آدمی پس از قدرت نیز به همین روند ادامه خواهد داد.
  استنکاف ایشان از اجرای قوانین مجلس، عدم معرفی وزیر ورزش در زمان آن، مقابله با رهبری در خصوص وزیر اطلاعات و دور کاری ۱۱ روزه، تصدی غیر قانونی سرپرستی وزارت نفت همزمان با ریاست جمهوری، دادن وعده های پوشالی و کارشناسی نشده و تحقق نیافته به مردم طی صحبت های تلویزیونی و .. از جمله کارت هایی که ۱ میلیون برای هر ایرانی در آن هست، دادن پول هدفمندی به مردم بجای پرداخت آن به تولید کننده برای قیمت بهتر، ۱۰۰۰ متر ویلایی، ۱ میلیون به نوزادان برای رسیدن به جمعیت ۱۲۰ میلیونی و ..
  الان هم که پول مترو را نمیدهند تا مبادا قالیباف محبوبیت پیدا کند ولی از طرف دیگر پز کرامت مردم را میدهد در صورتی که مردم هر روز از شدت شلوغی بصورت کنسرو شده با خفت سر کار می روند و وجه المصالحه رقابت انتخاباتی اتی شده اند.
  یکدندگی ایشان مشکل اساسی دیگر است. حتی حاضر نیست گروه انحراف کنار شود شما حامیان هم باید نقد کنید تا فرد پیشرفت کند و مغرور نشود حتی در شرایط تحریم
  حسام الدین: سلام. نقد هم کرده ایم زیاد! اما اینجا وظیفۀ من دفاع از اوست! در مورد مطالبی هم که فرمودید به نظرم کلی گوییست و مانند سخنان موسوی روی هواست! باید نشست و دقیق بحث کرد!

  •  

   احسنت بر شما به نکات جالبی اشاره کردید. واقعاً ادم از یک جایی به بعد اعتمادش را از دست میدهد و افراد لیاقت سمت ها را.
   حسام الدین: سلام. اعتماد ما به رهبریست که نگه مان می دارد!

  •  

   ۱- بنده خدا بدان که در همه حال دفاع باید منصفانه باشد و نه بی چون و چرا وگرنه فرد دفاع شونده پس از مدتی از خود راضی و مغرور بار می آید و کم کم امر مشتبه شده فکر می کند در هاله ای از نور می باشد.

   ۲- تعجب می کنم این همه مطالبم را با ذکر مرجع عنوان کرده ام و فایل های مناظره قابل دانلوده و دروغ های گفته شده قابل مشاهده است باز جنابعالی می گید کلی گویی است.

   ۳- چطور چشمان خود را باز نکرده و مصادیق روشنی از قبیل عدم گردن نهادن به فرمان رهبری در ماجرای وزیر اطلاعات و دور کاری ۱۱ روزه ر.ج،عدم معرفی وزیر ورزش در زمان مقرر،تصدی غیر قانونی سرپرستی وزارت نفت همزمان با ریاست جمهوری و دوری نگزیدن از جریان انحرافی را نمیبینید. باز جنابعالی می گید کلی گویی است.

   ۴- اگر مصادیق روشن فوق الذکر را نمی خواهید ببینید، فشاری که هر روز مردم در این متروها می کشند را که دیگر با چشمان بسته هم می توان حس کرد. دور از جان مردم مجبورند مثل … روی سر و کول هم سوار شوند. اینست کرامتی که ر.ج از آن دم میزند اما سهم دولت را نمی دهد. باز جنابعالی می گید کلی گویی است.

   ۵- حسام الدین که “اعتماد ما به رهبریست که نگه مان می دارد”. پس وقتی می بینی کسی “. ر.ج”. به مقابله با نظر رهبری پرداخته منطقاً باید اعتمادت نسبت به این فرد دچار خدشه شود مگر اینکه هنوز اعتقاد داشته باشی کلی گویی است.

   ۶- در پایان لازم می دانم جنابعالی را به این نصیحت دینی و اخلاقی توصیه کنم که سخن را باید سنجید نه گوینده آن را حتی اگر موسوی باشد. باید قبول کرد او هم حقایقی را میگفت اگرچه در نهایت در زمین حریف بازی کرد.
   حسام الدین: جواب اکثر سخنانی که زده اید با چرخ زدنی در اینترنت و وبلاگ دوستان من میتوانید پیدا کنید! در مورد ۶ ام فقط این را بگویم که حتی اگر ایشان درست هم گفته باشند هدفشان مهم بود. کفار و منافقان هم حرف درست زیاد میزده اند اما نیات و افکار خطرناکی داشته اند!

   •  

    جانا سخن از زبان ما می‌گویی .
    متاسفانه قشری گری و دفاع بی چون و چرا، چشم و گوش اینان را کور کرده و قدرت تفکر منطقی را مختل.
    معلوم نیست چطور می خواهند بنشینند و دقیق بحث کنند!

 2.  

  سلام
  عید غدیر بر شما مبارک باشد انشاالله.
  به نظر بنده هم “مرد” می خواهد که تا آخر با احمدی نژاد بماند. و فکر میکنم که این روزها همه اش لطف خدا به ماست و پاداش سکوت احمدی نژاد است که دشمنان و بی مایگان خودشان با پای خودشان دارند یکی یکی از صحنه خارج می شوند تا نیروهای خالص و پاک متمایز شوند. حیف این انقلاب اسلامی بزرگ ما نیست که این چنین وصله های ناجور خودشان را به آن بچسبانند؟
  حسام الدین: سلام. بله. البته که سرتاسر زندگی ما لطف خداوند است و خداوند می داند با نا اهلان چه کند

 3.  

  از فاطمه مخزومی تا محمد جهرمی
  سیاست نوشت بروز شد

 4.  

  محسنی اژه ای گفته من از جای دیگری دستور می گیرم. یعنی رییس جمهور پشم است. “جای دیگر” هم حتما رهبری است.
  رهبری هم که گفت دیگر دخالت نمی کنم. پس اژه ای دارد از کجا دخالت می گیرد؟
  باور کن ما سکولارها رهبر شما ارزشی ها را بیشتر جدی می گیریم تا این حضرات
  حسام الدین: سلام. از کجا معلوم جای دیگرشان رهبری باشد؟؟؟

 5.  

  سلام برادر
  من هم مثل شما به آینده بسیار خوش بین هستم و برخلاف دوستان دیگر روند جریان انقلاب رو به سمت خلوص بیشتر می دونم. هر چند با نظر شما درباره احمدی نژاد خیلی موافق نیستم. او هم مثل همه سیاستمداران گذشته خوبی ها و بدی هایی داره. نباید نگاه ما به ایشون یا هر کس دیگر رادیکالی باشه. البته با شناختی که از شما دارم جنابعالی هم این طور نیستید اما این پست رو انگار تحت تاثیر فضای رسانه هایی مثل برادران جهان نیوز نوشته اید
  حسام الدین: سلام. وقتی جایی ظلم بشود انسان با تمام وجود به دفاع بر می آید. هرچند که آن فرد مظلوم از جنبه های زیادی هم قابل دفاع نباشد. به نظرم الان نیز به احمدی نژاد ظلم می شود. و من نمیتوانم ذره ای از کاستی های او را بگویم. چون به مصلحت نمیدانم و در واقع کمک به ظالم میکنم. این چیز کاملا طبیعیست! غیر از این نکنم نامرد و خیانتکارم. مثال حداکثری آن دفاع علی (ع) از عثمان در مقابل آنهایی بود که می خواستند اورا بکشند. ولی باز هم بگویم که در بین سیاسیون حاضر، احمدی نژاد تنها کسی است که با فاصلۀ معنا داری با بقیه میتواند خواسته های من را برآورده کند!

 6.  

  سلام
  با افتخار لینک شدید
  یا زهرا

 7.  

  با سلام بر شما و دوستان انقلابی

  با مطلب مهم و قابل تأمل :

  “آفرین بر بصیرت وبلاگ داران مدافع احمد ی نژاد”

  و نیز با مطلب اضطراری “هشدار و آماده باش در مورد موج فیلتر نمودن فصاها ی سایبری مدافع احمد ی نژاد”

  به روز می باشم. مطالب مهم می باشد حتما” مطالعه بفرمایید.

  در ضمن دوست ما سربزنید باید رایزنی داشته باشیم

 8.  

  سلام
  بر شما نیز مبارک باشد!

  خدا انشالله کمکش کند،کمک‎مان کند!

  من هم خیلی خوشحال شدم، زنده باشد و جاری!
  حسام الدین: سلام. انشاالله!

 9.  

  ما سکولارها هم به نوبه خود از وبلاگ شما احمدی نژادی ها حمایت می کنیم.. البته نمی دونم باید چه جوری حمایت کرد.
  حسام الدین: سلام. سعی کنیم به هم احترام بگذاریم و اینکه روی اهداف مشترکمان تاکید کنیم تا نقاط تفاوتمان! ان بهترین کمک شما می تواند باشد!

 10.  

  بنام خدا
  سلام
  تکلیف همه راخداوندمتعال روشن کرده….ان تقوموالله مثنی وفرادی…اززیادی وکمی طرفداران سخن نگوییم…بلکه حواسمان به درجه خلوص حق وباطل باشد…فتنه بزرگتری که عده ای پیش بینی میکردند درحال شکل گیری است…مراقب باشیم…تحت تاثیرنامها قرارنگیریم…یابدنبال
  عده ای بریده که همین دیروز عنوان افسرجنگ نرم وآرپیجی زن وغیره رایدک می کشیدند نباشیم..ایمان به راه ولایت.باتمام وجودشرط
  آرامش درونیست…توکل برخدا
  حسام الدین: سلام. توکل بر خدا!

 11.  

  علی رغم تفاوت فکری ولی متن جالبی بود تا اخر با حوصله خوندم…!!!!
  در مورد زنده رودم باید بگم حیف که موقتیه….:(
  حسام الدین: سلام. آنقدر زیاد نبود که حوصلۀ خاصی بخواهد شیما خانم :) به هر حال ممنون!

 12.  

  سلام
  خوشحالم که با زنده شدن زنده رود وبلاگ حلدین هم جانی دوباره گرفته.

  و خوشحالترم که بارهای اضافی از پای محمود باز می شوند.

  برایش دعا هم می کنم. چون یخورده خودش هم گاهی تنش میخاره!
  حسام الدین: سلام. ما مردۀ همین خارش تتن ایشان هستیم! در ضمن چند وقتیست بیشتر دوست دارم نظاره گر باشم و منتظر تا نویسنده و تحلیل گر! برای همین است که اینجا کمی از رونق افتاده!

 13.  

  سلام.حق با شماست.من هم شاید گاهی وقتا از این حمله ها ناراحت می شم.ولی بیشتر خوشحالم.همون سال ۸۸ هم ناراحت بودم از اینکه

  بعضیها طرفدار آقای احمدی نژادن.بهم بر می خورد.می گفتم یعنی من هم طرفدار دکترم یه عده متحجر زبون نفهم افراطی هم طرفدارشن؟
  حسام الدین: سلام. دقیقا منظور من هم همین جملۀ آخر شما بود!

 14.  

  دکتر خیلی مظلومه خداصبرش بده
  حسام الدین: سلام. انشالله داده و میدهد!

 15.  

  سلام
  با مطلب”دولت ما را فیلتر کردید،مردم ما را چه می کنید “به روزم.

  وبلاگ عاشقان ولایت

  http://m-a-roshandel.blogfa.com/

 16.  

  سلام
  با مطلب”دولت ما را فیلتر کردید،مردم ما را چه می کنید “به روزم.

  وبلاگ عاشقان ولایت

  http://m-a-roshandel.blogfa.com/

 17.  

  سلام
  با مطلب”دولت ما را فیلتر کردید،مردم ما را چه می کنید “به روزم.

  وبلاگ عاشقان ولایت

  http://m-a-roshandel.blogfa.com/

 18.  

  ایول . خیلی خوب نوشتید .
  حسام الدین: سلام.خوبی از خودتان است!

 19.  

  منم خوشحالم که یه سری از دکتر دور شدن. ولی واقعا این چند وقت فضا به قدری سخت و عذاب آور و وحشتناک شده بود و همچنان هست..!! که اگه من جای احمدی نژاد بودم یه بلایی سر خودم می آوردم!!! یا خود به خود یه بلایی سرم می اومد!!!! :((
  من موندم این آدم چقدر توان و تحمل داره!!!!؟؟
  حسام الدین: سلام. وقتی از اول بدانی که اینها با تو نیستند مطمئنا از رفتنشان و تهمت هایشان ناراحت نمی شوید! به قول خود دکتر خوشحال هم میشود که چونین آدمهایی با او مخالفت میکنند!

 20.  

  با سلام بر شما و دوستان انقلابی

  باید در راه مان محکم بایستیم که صراطی بس مستقیم می باشد

  با مطلب مهم :

  “آفرین بر بصیرت وبلاگ داران مدافع احمدی نژاد”

  به روز می باشم. مطلب مهم می باشد حتما” مطالعه بفرمایید

 پاسخ دهید

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>