آگوست 092011
 

وقتی یه نفر به اسم آقای اکبر هاشمی رفسنجانی، از دو سال پیش دائما حرفش برگردوندن اعتماد از دست رفتۀ مردمه و رهبری در سخنرانی اخیرشون به این موضوع  اینطور اشاره کردن که :

“متأسفانه میشنویم همین طور در اظهارات مصلحت‌جویانه، مکرر میگویند: آقا اعتمادِ از دست رفته‌ى مردم را برگردانید! کدام اعتمادِ از دست رفته؟! مردم به نظام اعتماد دارند، نظام را دوست دارند، از نظام دفاع میکنند؛ ……….”

اونوقت اگه هیچ جا تو هیچ خبرگزاری این موضوع بولد نشه، آدم لجش بدجوری در میاد!

خیلی وقت پیشا دلمون به رجا نیوز خوش بود که شده برادر دوقولوی جهان نیوز! اون تیتر میزنه این تقدیر میکنه این یکی تیتر میزنه اون هورا میکشه!

این چند وقته تنها این موضوع نبوده که لج منو در آورده! از نازکردن اصلاح طلبا و ناز کشیدن بعضی آقایان اصولگرا گرفته تا……… اومدن ورژن های مختلف احمدی نژاد از ۸۴ تا ۸۸ و ۹۰…… همش حال به هم زنه!

این تکه از سخنان رهبری هم با یادآوری دوست عزیزم اضافه شد:

“تجربه‌ى متراکم در قانونگذارى، در اجرا؛ این هم جزو نقاط درخشان کشور است. جمعیت کشور، هفتاد و پنج میلیون. البته بنده همین جا عرض بکنم؛ من معتقدم که کشور ما با امکاناتى که داریم، میتواند صد و پنجاه میلیون نفر جمعیت داشته باشد. من معتقد به کثرت جمعیتم. هر اقدام و تدبیرى که میخواهد براى متوقف کردن رشد جمعیت انجام بگیرد، بعد از صد و پنجاه میلیون انجام بگیرد!”

———————————————————————

پینوشت : اگه لج شما هم در اومده، دسترنج هنری منو ببینید تا آروم شید

 

 

 

تکنوشت ۱: هرکس گفته ما متاهل شده ایم، بداند که نشده ایم

تکنوشت ۲: بنده عشق به میهن را با گذشتن ازپول مفت به مبلغ ماهیانه ۲ میلیون تومان نشان دادم! هرکس مدرکشو خواست بگه نگن دروغ گفت

تکنوشت ۳: پول محتاج میباشم! به همین دلیل وقت وبلاگ آپ کردن نداشتم. بالاخره آدم باید از یه جا در بیاره دیگه! گرچه که سنار هم بهمان نداده اند!

تکنوشت ۴: از دوستانی که به آنها در این مدت سر نزده ام  معذرت میخوام! بعدا هم احتمالا وقت نکنم سر بزنم!

[suffusion-the-author]

[suffusion-the-author display='description']

  ۲۲ Responses to “همچنان نظاره گریم!”

 1.  

  با سلام
  ۱- در مصلحت گرایی صرف آقای هاشمی تردیدی وجود ندارد تا جایی که بسیاری از حقایق را قربانی همین مصلحت اندیشی کردند اما به نظر شما چقدر از حقایق بواسطه مصلحت اندیشی بالاترین مقامات کشور مسکوت ماند؟
  ۲-صرف بیان برخی مطالب توسط رهبری دلیل بر درستی آن نیست مگر قائل به معصومیت ایشان باشیم آیا شما چنین شانی برای ایشان قائل هستید؟
  ۳-نسبت تعداد جمعیت به درصد رفاه اجتماعی نسبتی است کاملا علمی و معکوس که در همه جای دنیا پذیرفته شده است اینکه ما جا داریم برای ۱۵۰ میلیون آدم فکر نمیکنم با هیچ عقل سلیمی جور در بیاید خودتان هم باید بدانید البته انشائ الله بچه دار که شدید قطعا درک موضوع برایتان راحتتر خواهد بود.
  ۴- بروزم با مطلبی طولانی در مورد لیبی
  حسام الدین: سلام. ۱- کاش آقای هاشمی مصلحت گرا بودند! متاسفانه همان هم نیستند! ۲- آوردن این مطلب از زبان ایشان دلیلی بر اثبات حرف رئیس جمهور نیست! این را نوشتم تا آنهایی که برای ولایت سینه چاک میکنند بدانند نظر رهبری هم مانند رئیس جمهوریست! ۳- این حرفی که زده اید را یک بار دیگر بخواندی! نسبت تعداد جمعیت به رفاه اجتماعی؟؟؟؟ این دیگر چه نسبت بی معناییست؟؟؟ خوب جمعیت آلمان، آمریکا و خیلی از جاهای دیگر دنیا از ایران بیشتر است! از این نسبت شما چه برداشتی میتوان کرد؟؟؟ و اگر منظورتان چیز دیگریست باید بگویم در هند با آن همه جمعیت بدبخت زیاد است و در کنیا و سومالی با آن جمعیت کم و مساحت های زیاد هم بدبختی زیاد است! در آمریکا با آن مساحت زیاد و جمعیت زیاد و در آلمان با آن مساحت کم (۱/۳ ایران) و جمعیت حدود ۹۰ میلیونی هم باز رفاه زیاد است! پس بیخود جنبۀ علمی ندهید بخ این مسائل

  •  

   برادر من منظورم فقط ایران بود نخواستم با جای دیگری مقایسه کنم این نسبت را
   البته شاید ایراد از انشای ناقص بنده بوده
   شما درست میفرمایید مثالهاتون هم درست بود ولی سرمایه کشورها رشد اقتصادی فرهنگ و خیلی مسائل دیگه در این میان نقش دارند مقایسه بنده با توجه به شرایط اقتصادی و فرهنگی این مملکت بود
   ضمنا این حکومت نیست که تعداد جمعیت رو تعیین میکنه بلکه این رفاه اجتماعی و موقعیت مناسب اقتصادی است که عامل تعیین میزان جمعیته…
   شما متاسفانه راه رو بر عکس دارید میرید یعنی فکر میکنید جمعیت که زیاد شد رفاه هم میره بالا در حالیکه این یک رابطه یک طرفه است یعنی هر چه رفاه بیشتر باشد امکان با لا رفتن جمعیت هم بیشتر میشود ولی عکس آن امکان پذیر نیست
   در مورد مثال هند هم بد نیست بدانید با برنامه ریزیهایی که صورت گرفته علاوه بر کنترا رشد جمعیت طبقه متوسط جامعه در حال افزایش است.
   حسام الدین: سلام. خوب همین حرفهای شما کافیست! پس میبینید که جمعیت زیاد صرفا به خاطر زیاد بودنش بد نیست!

   •  

    با سلام
    کافیست؟؟؟؟برادر ظاهرا شما هم چون رئیس دولت ید طولایی در تفسیر های آنچنانی دارید
    حرفهای من درستی تحلیل شما و رهبر حکوکت را تایید نیکند
    من دهمچنان مخاف حرفهای سیاسی و بی پشتوانه علمی هستم که حکومتمردان برای کوبیدن طرف مقابل و یا کمرنگ جلوه دادن ضعفایشان میزنند
    حسام الدبن: سلام. خداوکیلی سری به جملات خود بزنید! میفهمید چقدر علمی و مستدل حرف میزنید! همۀ سخنان گاملن علمیتان این بوده :”نسبت تعداد جمعیت به درصد رفاه اجتماعی نسبتی است کاملا علمی و معکوس که در همه جای دنیا پذیرفته شده است” . خوب من میگویم اولا توضیح دهید که این حرف به چه معناست و ثانیا دلیل آنرا ثابت کنید! خواستید اصلن به مقاله ای چیزی ارجاع دهید! من در خدمتم!

 2.  

  ما که اصلا نمی دونستیم که شما متاهل شدید که بعدا بفهمیم نشدید (((-:
  حسام الدین: سلام. ما منظورمان خواص بی بصیرت بود!

 3.  

  سلام.
  نماز و روزه هاتان قبول. یک سری هم به ما بزنید اگر دوست داشتید.
  التماس دعا.
  حسام الدین: ما همیشه سر میزنیم! فقط نشده کامنت بذارم

 4.  

  سلام
  پس هنوز متاهل نشدید!!!ولی متعهد(آری)!!
  براتون ارزوی خوشبختی میکنم ولی کمتر ازنداری بنالید/بالاخره همینجاهم میشه کارپیداکرد/کجاماهی۲میلیون………..؟؟؟؟

 5.  

  سلام برادر..سفر بخیر …تازه دیدم رفتی سنگاپور.خوش گذشت الحمد الله؟ اینجا ما از این جماعت نفهم مدعی اصولگرایی اینقدر حرص خوردیم که کچل شدیم، اسنادشم موجوده! جز سکوت کار دیگه ای هم نمیتونیم بکنیم………….
  حسام الدین: سلام. ممنون! جای شما خالی! همه جا خوش میگذره اگه دل آدم خوش باشه! ایشالا خدا صبرتون بده!

 6.  

  حالا هر چی مقام رهبری بگه باید قبول کرد؟ یعنی واقعا فکر میکنی این آقا شعور ویژه ای داره که دیگران ندارند؟ از کجا آورده؟ خدا انتخابش کرده؟ مجلس خبرگان رو خدا انتخاب کرده تا غیر مستقیم آقا را گزینش کنه (شاید روش نمیشده مستقیم این کار رو کنه!)؟ معجزات الهی داره؟ تو این بیست و چند سال حکومت مطلقه (حالا شما بگو حکومت الهی، دیگران هم بگند دیکتاتوری مطلقه) چه گلی به سر این کشور زده؟ هنوز بعد از این همه سال مشکل ما از دشمن هست؟ این دشمن کی میخواد بره؟ چرا خدا این همه هوای این دشمن رو داره ولی هوای ما رو نداره؟ هنوز ما داریم آزمایش الهی میشیم؟ کی این آزمایشها تموم میشه؟
  کلی از حرفهاش که بدیهیات است. مثلا میگه «باید اتحاد داشت» فرادش تو روزنامه ها میزنند بیانات حکیمانه ی رهبر فرزانه ی انقلاب درباره ی اتحاد راه گشای مشکلات کشور شد! چرا خودتون رو انقدر ابله پنداشتید که بدیهیات این آقا شده بیانات فرزانه؟ اگر واقعا فکر میکنی هر چه که به ذهن و مغز میاد باید در راستای فرامین رهبری قرار بگیره و درواقع مغز اصلی اون هست، توصیه میکنم حتما به خارج کشور بری تا اقلا در مقابل این همه فرار مغز یک فرار بی مغز هم داشته باشیم.
  حسام الدین: سلام. ممنون از لطفی که به ما دارید! حیف شما نیست با این همه عقل و شعور نشسته اید و حرفهای یک بی مغز را میخوانید؟؟؟ در ضمن هیچ پیامبری مهر نبوت روی پیشانیش نبوده است. هیچ امامی هم همینطور. وگرنه با آن فجاعت و بی رحمی امام حسین را نمیکشتند! پس در پی این نباشید که من چیزی را برای کسی که لجاجت دارد اثبات کنم. قل یا ایها الکافرون لا اعبد ما تعبدون و لا انتم عابدون ما اعبد. پس شما به دین خود و ما هم به دین خود! انشالله خداوند همۀ مارا هدایت کند!

  •  

   ای کاش واقعا موضوع به همین راحتی بود که هر کی به دین و باور خودش بود و با دیگری کاری نداشت. ولی پوشیده نیست که در این کشور یک عده که هم قدرت اقتصادی دارند و هم قدرت نظامی، تنها اصول دینی خودشون رو به حق میدونند و قوانین کشور رو بر اساس همین دیدگاه به حق (!) پایه ریزی میکنند. دیگران هم که چون به حق (!) نیستند یا باید ساکت بشند یا سرکوب!
   حسام الدین: سلام. باز خوبه مودب شدین! همین برای من کافیه! لابد امثال منم نوکر بی جیره مواجب این آدماییم که میگین؟؟ نه؟؟

   •  

    اگر بی مغزی خواندن سرسپردگی محض (ولی مطلق!) به حاکمی که کارنامه ی جالبی در این بیست و چند سال حکومت مطلقه از خودش نشون نداده بی ادبی هست، اما پذیرش یا چاپلوسی کردنش با ادبی، ترجیح میدم هیچوقت به این معنا با ادب نباشم. در ضمن ظاهرا شما به جای پاسخ مستقیم به مسائل مطرح شده، تمایل زیادی به مغلطه کردن و به حاشیه رفتن دارید (حتی تمایل به سکوت هم ندارید!). متاسفم که چنین علاقه ای در من نیست.
    حسام الدین: سلام. عجبا؟؟؟؟ من مغلطه کرده ام یا شما؟؟ من کجا و کی گفته ام شما چاپلوسی کسی را بکنید تا با ادب شوید! همینکه شما به من اهانت کرده اید و من جواب شما را داده ام نشان ادب است. شما ابتدا بنشینید و کل مطالب این وبلاگ را بخوانید بعدا بگویید من چاپلوس هستم یا نه! ما که نگفتیم هرچه ما میگوییم حرف حق است. در ضمن شما ایرادی نگرفته اید که من بخواهم جواب دهم! شما تنها توهین کرده اید. و اینکه بگویید فلان کس آدم بدیست نمیشود ایراد. باید روی مسائل تک تک و به صورت جزئی بحث کنید.

 7.  

  با آرزوی قبولی طاعات و عبادات دوستان عزیز. ویژه نامه وزین و ارزشی- فرهنگی ” خاتون” با تلاش جمعی از نیروهای جبهه مقاومت سایبری- رسانه ای حزب الله تقدیم مخاطبان عزیز شد. در این چند روز اخیر هجمه های غیر اخلاقی و ناجوانمردانه علیه این ویژه نامه ارزشی ایجاد شده است و بدون نقد علمی و منطقی آن، توهین ها و تهمتهایی علیه این نویسندگان حزب اللهی این رسانه ابراز داشته اند. وبلاگ خروش ملت تقاضا دارد در راستای حمایت از این اقدام جدید و ابتکار جالب و پربار فرهنگی و نقد منطقی و مستدل آن لطفا مطالبی در این مورد و با رویکرد حمایتی از این اقدام فرهنگی بنویسید و به بنده اطلاع دهید. باشد که جبهه دوستان ارزشی و اهل منطق بتوانند حضوری پرقدرت و با رعایت اخلاق و منطق در فضای رسانه ای داشته باشند. لطفا هر چه سریعتر مطالب خود را بنویسید و اطلاع دهید. اندکی صیر سحر نزدیک است

 8.  

  رسانه امروز شده ابزار قدرت! دیگه از رسانه نمیشه توقع حقیقت داشت!!!

 9.  

  هستیم… بد نمی گذره..!

 10.  

  همچنان نظاره گریم یا “ما هیچ، ما نگاه ”
  تصویر زیباییه! تشکر.
  انشالله موفق باشید.
  حسام الدین: سلام. شما هم

 11.  

  به به!
  قدم نو رسیده مبارک!
  رسیدن به خیر داداش!
  سوغات چی آوردی؟ حداقل در مورد سنگاپور از زاویه دید خودت چیزی می نوشتی.

  در مورد این پست هم اتفاقا منم تا اصطلاح “اظهارات مصلحت جویانه” رو شنیدم فورا یادداشت کردم و البته اولین نفری هم که یادم اومد همین جناب هاشمی بود. اینها به نظرم کدهای پنهانی هست که هر از گاهی آقا عنوان می کنه و ما باید به هوش باشیم.
  حسام الدین: سلام. سوغاتی همون عکسا کافیه! در مورد سنگاپور هم چیز خاصی به نظرم نیامد که بنویسم! همینطور است! باید به هوش بود

 12.  

  سلام
  بروزم
  ممنون

 13.  

  سلام.
  این ها چهار نفر دور و بر خودشان دیده اند فکر می کنند کل مردم همین اند!
  عجب. پس اوضاع مالیه بده. ان شاالله خوب می شه.
  حسام الدین: سلام.بد که نه! خدا همیشه میرسونه! :)

  •  

   خدا رو شکر که اوضاع مالیه بد نیست.
   خواستید سر بزنید فعلا دست نگه دارید. چون سایت داغونه.
   بعدا خوب شد باید بیاید!
   حسام الدین:.سلام.چشم

 14.  

  سلام
  خودشئ ناراحت نکن اخوی!!!
  حسام الدین:سلام. چشم!

 15.  

  سلام. خوشحال شدم که مطلب جدیدی نوشتی. به نظر شما امیدی برای اصلاح حضرات هست یا اینکه باید جور دیگری باهاشون تا کرد؟
  حسام الدین: سلام. من فکر نکنم! اصلاحی در کار اینا نیست! نیازیم نیست جور خاصی باهاشون تا کنیم! فکر کنم رها باشن و به حال خودشون باشن بهتره!

 16.  

  سلام. بالاخره آپیدید…!!؟
  آره!!! ما هم این روزا کلا انقدر لجمان در امده که لج دانمان نابود شده!!!! کلا همه چیز اعصاب خرد کن شده… بی انصافی هم در اووووووج!!!
  فقط دلمون به آقا خوشه…
  حسام الدین: سلام. اتفاقا از آنجاییکه ارزشی برای این آقایون از نظر شخصیت و وزن سیاسی قائل نیستم بسیار به آینده امیدوارم! لجم در میاد از اینکه اینها چطور شده اند رجال سیاسی! راستی خودتون چه خبر! نیستید! چه کارا میکنید؟؟؟ خوش میگذره؟؟

 17.  

  سلام
  صحبتهای پریر.ر آقا خیلی حرفها توش بود. من عجالتن قضیه ی ۱۵۰ میلیون جمعت را به فرمایشاتتون اضافه می کنم.
  حسام الدین: سلام. ممنون! همون قسمت سخن ایشونو گذاشتم!

 پاسخ دهید

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>