خرداد ۲۹۱۳۹۰
 

یکی از حامیان مشایی در شهر شبانکاره از ازدواج با دختر مورد علاقه‌اش بازماند.

سایت سوک (از پایگاه‌های خبری استان بوشهر) نوشت: زمانی که خانواده و به خصوص شخص دختر متوجه می‌شوند که این خواستگار از حامیان مشایی است با این ازدواج مخالفت می‌کنند.

این خواستگار که حمایت از مشایی را دلیل مخالفت دختر و خانواده‌اش با این ازدواج می‌بیند قول می‌دهد که دست از این حمایت‌ها بردارد. یکی از نزدیکان این خانواده به «سوک» گفت: پدر خانواده با بیان اینکه این جوان منحرف است گفته که به هیچ عنوان اجازه ازدواج دخترش با این منحرف را نمی‌دهد.

ظاهراً پدر و دختر اعتقاد دارند این جوان منحرف بوده و اصلاح شدنی نیست. تاکنون تلاش‌های نزدیکان و اطرافیان این خانواده جهت متقاعد کردن این پدر و دختر برای ازدواج ناکام مانده است.

نه!!!خداییش خندتون نگرفت؟؟ من که قهقهم رفت هوا با خوندن این خبر

واسه همین گفتم اگه دو روز دیگه مشابه چنین خبریو در سایت دوستانِ سبز دیدید، تعجب نکنید:

به گزارش سایتِ “سوسک” ( از پایگاه‌های خبریِ شنگولستانِ سفلی)، یک جوان بسیجی به اسم “منحرفِ انحراف آبادی”  به خاطر حمایت بی دریغ از محمودِ احمدی‌نژاد، از ادامۀ انجام مراحل خواستگاری بازماند. به گزارش شاهدان عینیِ رهگذر که از محلۀ دختر خواستگاری شده در حال عبور بودند، دیدند که یک فروند مردِ گنده به اسم “محنرفِ انحراف آبادی” با سرعتی مافوق صوت، از درب منزل دخترِ زیبارو به بیرون از آن شووووووووط گردید. پدر دختر با بیان اینکه این جوان، فردی دیکتاتور مآب است، گفت به هیچ وجه اجازه نخواهد داد تا دخترش زیر یووووووووووووغ این مردکِ دیکتاتور برود.

ظاهرا پدر و دختر اعتقاد دارند این جوان منحرف بوده و اصلاح شدنی نیست. زیرا که ایشان از “ولی ظالم و جائر”  نیز حمایت می‌کند و این گناهی نابخشودنیست.

—————————————————————————————————————————————–

پینوشت۱: بعضی از سایتهایی که این خبرِ مضحک را منتشر کرده اند: ۱- جوان امروز ۲- صراط ۳- کارمند نیوز ۴- آخرین نیوز ۵- عنوان نیوز ۶- الف ۷- آینده ۸-  جهان نیوز ۹- نمانیوز ۱۰-سایه نیوز ۱۱- آفتاب نیوز ۱۲-  لمون پرس ۱۳- نیوسیک و ……………………….

پینوشت ۲: تنها سایتی که این خبر را منتشر نکرده بود، ” شغال نیوز” بود.

تک‌نوشت: یکی از نشانه‌های مصرف گرایی یا بهتر بگویم مصرف زدگی یا لاابالی گری در مصرف که پدر محیط زیست را نیز در آورده، استفادۀ بیش از حد از نایلون و پلاستیک در فروشگاه‌ها، سوپرهای مواد غذایی و میوه و سبزی‌فروشی‌هاست.وقتی وارد فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای می‌شوم که حالم اساسی گرفته می‌شود. ملت هم که برای هر یک تکه خرید خود شصت‌تا نایلون بر می‌دارند. به نظرم اگر جلوی این روند گرفته نشود تا چند سال آینده بحران عظیمی در محیط زیست شکا خواهد گرفت( کما اینکه همین الان هم در حد بحرانه). راهکار: ۱- تا حد امکان از پلاستیک‌ها و نایلون‌های قدیمی استفاده کنید ۲- برای خرید همیشه از سبد و زنبیل و ساک استفاده کنید. برای خرید نان هم سعی کنید پارچه یا سفره‌ای تهیه نمایید تا هربار مجبور نباشید نایلون بخرید. ۳- سعی کنید استفاده از پاکت‌های کاغذی را رواج دهید. مثل قدیم الایام و همین زمانِ خودمان البته در اروپا و آمریکا

تخریب محیط زیست توسط پلاستیک و نایلون

http://www.jahannews.com/vdcgtq9qnak9uq4.rpra.html

[suffusion-the-author]

[suffusion-the-author display='description']

  ۲۷ Responses to “دمِ “شغال نیوز” گرم”

 1.  

  خیلی‌هایش را به خدا واگذار می‌کنم. وقتی اینها را می‌شنوم دلم به حال تهمت‌زنندگان می‌سوزد. در طول خدمت کاری‌ام در مشاغل حساس بوده‌ام و سرنوشت کسانی که به دیگران تهمت زدند و آبروریزی کردند را دنبال کرده‌ام. دیده‌ام چه بلاهایی سرشان آمده و همان موقع این برای من درس شده. هرکسی بیاید چشمش را ببندد و همین‌طوری رگباری شروع کند به اتهام زدن و زیر سوال بردن دیگران، آن وقت خداوند در مقابلش کوتاه نمی‌آید. عاقبت‌ها را ببینیم نه الان را. حالا من خاک پای حضرت امیر هم نمی‌شوم ولی وقتی در محراب شهید شد، گفتند مگر علی نماز هم می‌خواند.

  دولت زحمت می‌کشد. اگر ما بخواهیم ضد نظام عمل کنیم با کار نکردن و نارضایتی‌تراشیدنمان این کار را می‌کنیم. آسیب این کارها خیلی بیشتر است. اینکه زحمت می‌کشیم و شب و روزمان را می‌گذاریم نتیجه‌اش می‌شود اوضاع خوب مردم. آن وقت همه به نظام اعتقاد پیدا می‌کنند. این دیدگاهی را که می‌گویم عین واقعیت است. شاید به خاطر همین بعضی‌ها تعجب می‌کنند و می‌گویند: آقا، چرا به این ماجرا‌ها پاسخی نمی‌دهید. دلیل توجه نکردن من به این حرف‌ها هم این است که من در یک فضای دیگر هستم و آنها در یک فضای دیگر. مدل ذهنی که ما در آن هستیم شاید با مدل ذهنی بعضی دوستانی که این حرف‌ها را می‌زنند متفاوت باشد.
  متن کامل پاسخ مهندس بقایی به تخریب ها را در مکتب ایران ببینید
  حسام الدین: تو جهان نیوز خوندم همشو!

 2.  

  با سلام
  بروزم ومنتظر دیدگاه ارزشمندتان

 3.  

  با “تنگنا” به روزم…
  حسام الدین: سلام. میام!

 4.  

  سلام عزیز؛
  من هم این خبر را خواندم، به نظر من هم مضحک بود…

 5.  

  سلام/ماخداراشکرچشم داریم موفقیت دیگران راببینیم وباکسی هم دشمن نیستیم (به خصوص باشما!!!)ولی یه کم عجیب وغریبید!!نه به اون تواضع نه به این غرور! لطفا درحالت تعادل قراربگیریدآقای معین
  حسام الدین: سلام. شما هم سعی کنید فرق شوخی و جدی را بفهمید. البته اکثر خانم ها قسمت تشخیص شوخی از جدیشان میلنگد!

  •  

   سلام/پس این قسمت آخرحرفتون هم۱۰۰%شوخیه!!!ببینیدخیلی تلاش کردم فرقشوناتشخیص بدم وموفق شدم.)
   حسام الدین: آورین

 6.  

  واقعا مسخره بود. یعنی بعضی ها برای حذف رقیب دست به هر کاری می زنن. اتفاقا چند روز پیش که بچه های چند سایت از جمله جهان نیوز و صراط و… رو دیدم بهشون گفتم تمام وقت خودتون رو گذاشتید برا مشایی. انگار کشور و جهان هیچ خبر دیگه ای نداره جز این شخص. عطسه می کنه خبر می کنیدش. مستراح می ره خبر می زنید و…

  واقعا شورش رو در آوردند
  حسام الدین: سلام. بله واقعا شورشو در آوردن!

 7.  

  سلام
  این خبر از اون دست خبرهایی ست که ارزش خندیدن رو دارد ! بعضی آداب دشمنی را نیز بلد نیستند .
  اما در ذیل پست ها و کامنت ها دلائلی از شما دیدم که برایم بس عجیب نمود ! بعنوان یک دوست و ناظر متعجب ماندم که چرا روشنگری پیرامون نفاق و رانت خواری مشایی و دوستان را با هاشمی مرتبط می کنید !!! شما می فرمایید چه کنیم ؟ سکوت کنیم تا هاشمی خوشحال نشود !؟
  برادر خوب و نازنین ، دست هاشمی و یاران غار اش برای مردم ، سالهاست که رو شده است . اتفاقا این شما هستید که بر قلب بدن در حال احتضار هاشمی و … شوک الکتریکی وارد می کنید . هاشمی دیگر حتی عرضه ی دفاع از خود و خاندانش را ندارد ، چه برسد به عرض اندام برای نظام !
  هاشمی و اصلاح طلبان ، هرگز با اعتقادات مردم و ارزش های مهدویت بازی نکردند . کاری که مشایی و دوستان می کنند . این فتنه بسیار خطرناکتر از فتنه ی هاشمی و اصلاحاتچی هاست ! امروز بدلیل رفتار های همین منحرفان ، مهدویت به طنز مایه ای برای جک های اس ام اسی و…تبدیل شده است ! یعنی اینها را لمس نمی کنید !؟ یعنی بازخورد عملکرد جریان انحرافی را جامعه ی پیرامون خود نمی بینید !؟ اگر جن گیری و … تهمت است ، پس دستگیری حسن غفاری (با آن سوابق) و عده ای دیگر را چگونه توجیح می فرمایید ؟ چرا مشایی ساکت است !؟ چرا از خود دفاع نمی کند !؟ چرا رابطه اش را با حسن غفاری تکذیب نمی کند !؟ تا کی بگوییم انشاء الله گربه بود !!!
  التماس دعا
  حسام الدین:سلام. اتفاقا من در این کار عمد دارم. من کاری به مشایی ندارم. و خطری از جانبش حس نمیکنم! آن هم در این حد و حدودی که شما قائلید. به نظرم تمام این جوی که راه افتاده از زیر سر آقای هاشمی و دارو دسته اش بلند شده. اگر خوب نگاه کنید در لابلای این منحرف بازیها، رسانه ها سعی در ترمیم چهره هاشمی دارند. یک چرخی در همین سایتهای به اصطلاح اصولگرا که بزنید میفهمید. مثلا هاشمی را نقد میکنند که درست است که تو منحرفین را شناختی زودتر از همه ولی تو خیلی بدی و حرف نزن! خوب این چجور استدلالیست که می آورند. اگر اینها منحرف هستند و این همه هم منحرف هستند و این همه خطر دارند و صبح تا شب در رسانه های اصولگرا، احمدی نژاد با بنی صدر مقایسه می شود خوب پس به نظرم ما ۶ سال است که راه را اشتباه رفته بودیم. پس هاشمی از مصباح نیز علامه تر است. و به نظرم هاشمی ۶ سال است که مظلوم واقع شده.
  من تنها این تناقضات را متوجه نمیشوم! همین!

 8.  

  سلام.به مطلب شغال نیوز نظرم نیومد ولی در مورد پلاستیک باید بگم که کار از پلاستیک گذشته و به قوطی های آلومینیومی رانی و ماءالشعیر رسیده. آلومینیوم ازپلاستیک حیف تره!
  حسام الدین:سلام. من حیف بودنش مد نظرم نبود! خطر پلاستیک برای محیط زیست هزار بار بدتر از آلومینیوم و شیشه است

 9.  

  سلام – اگه این خبر درست باشه واقعا باید به این خانواده احسنت گفت – ن هبه این خاطر که به یه طرفدار مشایی زن نداد بلکه اونقدر رو داماد آینده اش حساس بود که حاضر به چشم پوشی از کوچکترین انحرافش هم نبود – هرچند طرفداری از مشایی انحراف کوچکی نیست

  یاعلی
  حسام الدین: سلام. آره حق با شماست! انحراف واقعا چیز بدیه! اما فتنه نه! طرفدار فتنه و فتنه گر بودن شرف دارد به طرفداری از مشایی منحرف. درود بر هاشمی! مرگ بر مشایی!
  واقعا فهمیدن اوضاع احوال و شرایط سیاسی ایران هوش زیادی نمیخواد که فکر کنم شما ندارید :)

 10.  

  حاجی جان کجای کاری
  عین همین مطلب رو سبزها پیارسال تو کلوب پخش کرده بودند و گفته بودند یه دختر به خاطر حمایت پسره از احمدی نژاد جواب نه داده!
  حسام الدین: سلام. اگه بتونی مطلبشو گیر بیاری خیلی عالی میشه!

 11.  

  چه خبری بوده!!!!چقدر مهم بوده!!و همین طور هیجان انگیز.فکر کنم در آینده نزدیک از این موضوع یه رمان عشقی هم ساخته بشه!!
  ایشالا وقتی باقی چیزا فرهنگسازی بشه اینم میشه.بیشتر حواسم را در این مورد جمع میکنم
  حسام الدین: سلام. ممنون از حواس جمعیتون

 12.  

  سلام – اگه واقعا این عمل واقعیت داشته باشه در خور تقدیر هم هست – انحراف انحرافه چه در حمایت از مشایی باشه چه در حمایت از هر فتنه گر دیگه ای

  یاعلی
  حسام الدین: سلام. آخه چیش در خور تقدیره؟؟ کجاش ارزش خبری داره؟؟ اونم تو هزار و یک سایت!

 13.  

  واقعأ!چقدرمسخرس!دقیقأخبرشاتواغلب سایتهادیدم ولی نخوندم(تواوضاع کسادی…کی دیگه اینکارامیکنه!ردخواستگاربرای اسی جون)!!!/مردم فکرمیکننداگه بیشترپلاستیک ازفروشگاه بردارندهنرکردندوزیان واردشده هنگام خریدتاحدودی جبران میشه!متأسفانه فقرفرهنگی وشعوردرمملکت بیدادمیکنه جدیدأفقرغیرت ومردونگی بهش اضافه شده!اگه از پاکتهای کاغذی هم استفاده کنیم فکرنکنم دیگه جنگلی توایران داشته باشیم کلأبی ظرفیتیم البته دورازجون شماوخوانندگان
  حسام الدین: سلام. به نظرم فقز فزهنگی نیست! عدم آموزش و اطلاع رسانیه! خوب نیست که مردم مملکتون رو به فقر شعور متهم کنید!

  •  

   خوب به دلیل عدم اموزشه که فقرفرهنگی ایجادمیشه مگه غیرازاینه؟؟؟؟؟؟
   الان همه دارندهمدیگه راباالفاظ مختلف وصدالبته شیک متهم میکنند(خانمهایی که دوست ندارندحجابشونااونجوری که اونادوست دارندرعایت کنندرابه هزارجور….متهم میکنندوناتوانی خودشون توامورامنیتی راتقصیراینامیذارند)اتفاقااینا…….!!!
   شماقبول نداری؟؟؟
   حسام الدین: سلام. حجاب تعریف مشخصی دارد (شکل خاصی ندارد البته) و دوس داشتنی کسی نیست! همه هر کاری بکنند ربطی به من نداره!

   •  

    سلام/منم نگفتم موضوع حجاب به شماربط داره!!!منظورم اینه که هیچ اشکالی نداره به کسی بدوبیراه بگی هرکی لایقش باشه برمیداره میذاره جیبش!!!پس به همه توهین نکردم!!!اقای دکتراینقدرگیر نده!!!
    حسام الدین: آخه حرف حسابی بزنید تا گیر ندم! در ضمن آقای دکتر باباته :)

    •  

     حرف حساب میزنم ولی نمیدونم چرامتوجه نمیشید!!کلآ یه سری ازحرفای منا اشتباه برداشت میکنی نمیدونم چرا!!!خوبه همشهری هم هستیم!!شماخودت گفتی مردم مملکتمابه فقرشعورمتهم نکنم منم میگم هرکی فاقدشعوره بهش برنمیخوره چون ازواقعیت نبایدفرارکردهمین!!!این دیگه واقعاحرف حسابه!!!اگه ازموضوع حجاب و…گفتم میخواستم نظرتونابدونم(الان موضوعش تقریباداغه)/ببخشیداگه گفتم دکترولی توهین نکنید!ازشمابعیده
     حسام الدین: سلام. مزاح بود! ولی حرفو یه بار میزنن! گفتم خوشم نمیاد بگین مهندس یا دکتر. در ضمن من نمیدونم شما اهل چه شهری هستید و شما هم نمیدونید من اهل چه شهری هستم!

     •  

      چشششششششششششم دیگه نمیگم !!یه بارپرسیدم شماهم گفتیداهل کجایید/خیلی هم تاکیدکرده بودیداینجاچت روم نیست و…! یادتون نمیاد؟؟بیخیال********موفق باشید
      حسام الدین: سلام. موفقم :)

 14.  

  بسی خنده رفت!
  منظورتون از شغال نیوز چه سایتیه؟

  واقعا راست می گید. معظلی است این پلاستیک.
  حسام الدین: سلام. شغال نیوزه دیگه! یه جورایی مثل اون مثلیه که میگن همه میدونن الا خواجه حافظ شیرازی

 15.  

  ها ها ها هاااااا…!!! این یکی رو واقعاً موافقم!! اینا جلبک از نوع اسکول گرا اند!!!

  اسی جان چه حالی می کنه انقدر در رأس اموره!!! تو عمرش هم خواب نمیدید انقدر مهم بشه!!

  واقعا بعضیا گندشو مسخره کردن!!! اونوقت اگه ما بگیم ” هووووووووووووق!!” شما میگید چرا؟!! :D
  راستی! اینم آخرین اثر سرکار خانوم ارّه! : http://rajanews.com/detail.asp?id=93368
  حسام الدین: سلام. هه! میبینم که با بزرگان میپرید :) دستتون به ضریح رسیید ما رو یادتون نره :)

 16.  

  خیلی با مزه بو خندیدم در حد تیم ملی ههههههههههه قش قش قش
  حسام الدین: سلام. صحنۀ سیاست از بس که خنده دار است، گریه دار است!

 17.  

  سلام
  قشقش قش قشینا.
  این سایتها خبر ندارند که اعتبار ذره ذره جمع میشه اما به یکباره از دست میره.
  بی بی سیش هم مدتها خبررسانی حرفه ای می کنه تا یه خط خبری خاص رو تزریق بکنه. اینها کلا شوتن بدبختا.

  درمورد تک نوشت هم به نوبه ی خودم اعتراف می کنم.
  سعی می کنم از این به بعد کمی رعایت کنم.
  حسام الدین: سلام. ممنون که رعایت میکنی عزیز!

 18.  

  [خنده]

  سعی می کنم رعایت کنم، چشم.
  حسام الدین: آورین!

 19.  

  دمت گرم که درباره اون خبر نوشتی .. جرص آدم را در می آورند با این بیشعور فرض کردن مخاطب شان. و مثال سبزیست هم با مزه بود.
  حسام الدین: سلام. اولین باره یه کامنت میذاری تیکه بهمون نمیندازیا :)

 20.  

  سلام
  همه چیزشان برای ادمی که دوزار سیاست را بفهمد خنده دار است . دزدی مچ کسی را در دولت می گیرد که تو چرا دزدی می کنی( ای کشته که را کشتی) این مزخرفات و پخش ان بین مردم عاقبت خوبی برای هیچکدام از طرفین نخواهد داشت . ابراهام لینکن جمله معروفی دارد
  می شود همه مردم را برای مدتی فریب داد، می توان بخشی از مردم را برای همیشه فریب داد، اما نمی توان همه مردم را برای همیشه فریب داد
  والعاقبه للمتقین
  حسام الدین: سلام. آخه اینا در حد مضحکه هم نیست! کیو با این اخبار مسخرشون میخوان فریب بدن؟؟؟

  •  

   “کیو با این اخبار مسخرشون میخوان فریب بدن؟؟؟”
   جواب:من رو!!!
   این رو اون جن کرمانیه هست؟! اون بهم گفت! تو چهار متری استخر علی آبادی!!!
   حسام الدین: سلام. خودش بهت گفت؟؟؟ چی گفت؟

   •  

    داداش! اینا «در گوش من گفت»!
    ضمنا میگه:
    برو بکس تو قرارگاه یه ماشین زمان ساختن این هوا! ماشینه سه سوت کل جامعه رو از سال ۹۰ میبره
    .۸۴ اسمشم گذاشتن جبهه سوم تیر! تازه توش که میشینی خیلی با حاله! کلا فراموشت میشه تو این ۶ سال چه اتفاقاتی افتاده! البته میدونی که! بدون کمک ما که از این چیزا نمیشه ساخت.
    جن فقط جن بهرمان! سردار فقط باقر خان! بصیر فقط صفار جان….بقیه تون پفیوزید!
    حسام الدین: سلام. بعد نیای بگی من نمیدونستم معنی این که گفتم چی میشه ها! :)

 پاسخ دهید

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>