جولای 252010
 

این پست تنها به این دلیل نوشته شده تا وضعیت فاجعه بار”اخلاق” در کشور ” اسلامی”یمان را بیشتر درک کنیم. و البته  نتایج عملکرد “جمهوری اسلامی ایران” [ که در این سی سال فقط محدود کرده است و در ازای محدودیت نه از نظر فکری و اعتقادی موفق شده که اکثریت جامعه را توجیه کند و نه راه حلی در قبال ایجاد محدودیت ارائه کرده] از یک سو و “نظام شیطانی غرب” [ که نه تنها در زمینه فرهنگ سازی افسار گسییخته عمل نکرده بلکه دقیقا افسار خود را در اختیار شیطان قرار داده است ] را از سوی دیگر به وضوح نشان میدهد.

گرچه دردناکی این وضعیت از آنجایی غیر قابل تحمل است که ما ادعای داشتن حکومتی را داریم که منادی “اسلامِ” راستین است و دائما دادمان گوش فلک را کر کرده که ملتی “اخلاقی” و “با ایمان” داریم ؛ وگرنه اگر چنین وضعیتی در کشوری غربی دیده شود، هیچ جای ملامت و سرزنش نیست . پس خواهشن کسی به من نگوید که برو ببین آنجا چه کار میکنند که میگویم :” آنها ادعایی ندارند. آنها همان میکنند که مدعیند. آنها نه قرار است زمینه ساز ظهور باشند و نه قرار است جامعه ای اخلاقی داشته باشند.”

برای همین گرچه میدانم همۀ شما “میدانید” اما نگاهی به کلمات “پر جستجو” در قسمت جستجوی تصاویر سایت گوگل  آن هم جهت “یادآوری”  آنقدر دردناک است [من که به عنوان  یک “انسان” از خجالت آب میشم میرم تو زمین چه برسه به عنوان یک “ایرانی”] که شاید تاکید بیشتر بر آن بتواند لا اقل انگیزه ای برای تغییر این شرایط در ما ایجاد کند؛ ببندیشیم چه باعث شده که به این وضعیت رسیده ایم و دراصلاح آن بکوشیم.

نگاهی به کلمات پر جستجو به ترتیب حروف “الفبا”

الف: “استخر زنان” و “آنجلینا جولی” مقام های اول و دوم .”الله” مقام پنجم و “احمدی نژاد” و “امام خمینی” مقام های هفتم و دهم.

ب: “بهنوش بختیاری در حمام” و “باسن لخت” مقام اول و دوم و “بسم الله” و “بسم الله الرحمن الرحیم” مقام های نهم و دهم

پ: اعضای بدن انسان و بدنِ خانم آنجلینا در مقام های یک تا سه و “پرچم ایران”، “پرسپولیس” و “پسر” در مقام هفتم تا دهم

ت: “تصاویر س ک س ی” در مقام اول و “تاتو” و “ترانه علیدوستی” در مقام نهم و دهم

ث: اینجاست که عرب ها هم دست به کار شده اند و همان اعضای بدن که در حرف “پ” بیشترین آمار را از خودش کرده بود اینبار به عربی مقام های یک تا سه را دارد. فقط به جای لخت، دوستان عرب زبان از “مکشوف” و همچنین به جای “آنجلینا” از خانم “هیفا وهبی” استفاده کرده اند. و “ثریا قاسمی” و “ثریا اسفندیاری” در مقام های ۴ و ۶ میباشند

ج: اولین و آخرین رکورد این حرف “جام جهانی” و “جومونگ” میباشند! و در بین این دو، تا دلتان بخواهد ملت دنبال “جنسِ” خوب بوده اند.

چ: باز هم “یکی از اعضای بدن” مقام اول و “چلسی” مقام دهم را کسب کرده.

ح: دوستان در حرف “ح” علاقه خاصی به “حمام” نشان داده اند.

خ: مانند همیشه “خوردن” و “خوابیدن” عشق ایرانی ها بوده است. آیت الله “خامنه ای” در رده هفتم جای گرفته اند.

د: ” دختران” مقام های یک تا نه را کسبیده اند و “داستان” مقام ده را به دست آورده

ذ: به به! خانم “ذلیخا” هم که اینجا تشریف دارند.مرحبا

ر: “روش های ….” و “رانِ” خانم های محترم مقامهای اول و دوم را دارند. اگر یک “الف” کنار “ر” اضافه کنید که گندش در میاد.

ز: ” زن و مرد در حمام”  و “زن” الخ. “زهره” و “زهرا امیر ابراهیمی” هم جزو جستجو های خوب ]جون عمشون[ میباشند که رتبه یشان این روزها به “نه” و “ده” سقوط داشته است.

ژ: ایول!!!!!!!!!! پاکِ پاکست.

س: فقط آخرین رده مستهجن نمیباشد. بقیه اش دیدنیست!!!!!!!!

ش: ” شاهرخ استخری و دوست دخترش”  واقعا دقدقه این روزهای جامعه ایرانیست! کسی اگه عکسی از ایشون و دوستشون داره بده من بزارم تو بلاگم که بازدید رو صد برابر میکنه! در حرف “ش” و چیزهایی هم هست که به عقل جن نیز خطور نمیکند.

ص: دوستان عرب زبان باز هم اینجا وارد میدان شده اند و دنبال انواع و اقسام “صُورِ” قبیحه میگشته اند. البته یکی دیگر از دقدقه های مردم ایران در ردۀ “دهم” قابل مشاهده است و آن هم “صورت حساب تلفن همراه” میباشد.

ض: بازهم دوستان عرب زبان “ضحک” را با تلاش فروان به مقام اول رسانده اند که نشان نیدهد چقدر خنده را دوست دارند. و ” ضربدری” مقام دوم را دارد. “ضریح اما حسین” هم سوم است.

ط: گویا حرف “ژ” تنها نمانده و جناب “ط” نیز به کمک ایشان شتافته اند. مردم ایران به غیر از اعضای بدنِ یکدیگر به دنبال “طبیعت” نیز میگردند!

ظ: حرف بسیار امیدوار کننده ایست. دل مارا که به غایت شاد میکند. چون “ظهور امام زمان” در صدر است.

ع:” عکس لختی”، “عکس اونجوری” و “عکس” مقام های یک تا سه را دارند! و بهترین واژه ای که در مقام یک تا ده به چشم میخورد “عشق ” است.

غ:عرب ها اینبار خود را سرفراز کرده اند و “غرف نوم” که همان اتاق خواب خودمان است را بیشتر از بقیه جستجو کرده اند.

ف: در اینجا “فیلم زهره” خانم که خودشان در رتبه بندی حرف “ز” عقب مانده بودند جبران مافات کرده اند و با اقتدار صدر نشین میباشند.

ق: این هم واژۀ پاکیست فعلن. “قلب” اول و ” قرآن” چهارم

ک: بهله!

گ: ” گل”، “گوگوش” و “گلشیفته فراهانی” بیشتر از همه به چشم میخورند. گرچه در این حرف نیز “خورده شیشه” یافت میشود.

ل: “لختی” و “لباس زیر زنانه” مقام های اول و دوم و خانم “لیلا اوتادی” هم مقامی بهتر از “شش” کسب نکرده اند.

م : معلوم میشود در ایران “مدلِ” چیزهای مختلف خیلی مهم است.

ن: ” نانسی عجرم فی الحمام”، “نیوشا ضیغمی بی حجاب” و ” نانسی عجرم”؛ یک تا سه

و: “والپیپر دختر” از دیگر چیزهای مورد علاقه میباشد

ه: “هم جنس” بازی ، “هدیه تهرانی” و “هانیه توسلی” آن هم از نوع بی حجابش گوی سبقت را از بقیه کلمات ربوده اند.

ی: ” یانگوم” در اشکال و حالت های مختلف روی همه را کم کرده است.

————————————————————————————————————————————————-

پینوشت۱: اگر ترکیبات حروف را نیز استفاده کنید خواهید فهمید که اوضاع از آنچه فکر میکنیم بدتر است

پینوشت ۲: آقای علم الهدی دوستانِ “وبلاگ نویس” را توصیه کرده اند که بجنگند و دمار از روزگارِ معاندان و مخالفان نظام در بیاورند. من به عنوان یک “وبلاگ نویس” میگویم چشم. اما این وضعیت اخلاقی دیگر کاری نیست که “وبلاگ نویسان” از پسش بر بیایند. لطف کنید به آن کسانی که این گند را زده اند بگویید بیایند و موعظه یشان کنید بلکه متنبه شوند و لااقل دست از سرِ کچل این انقلاب بردارند.

پینوشت ۳: چرا همیشه در جامعۀ به ظاهر اسلامیِ ما تا حرف از مسائل و نیازهای جنسی  و ازدواج به میان می آید همه دندان میگزند و استغفرالله میگویند و در نهایت آنکه این موضوع را مطرح کرده ” بی موالات” میخوانند؟ در حالیکه زمانی، در مسجد، حضرت رسول برای مردانی که احساس میکردند نیاز به ازدواج دارند زنانی را معرفی میکردند و بالا تر از آن روایتیست که  حضرت بالای منبر بودند که گفتند زنیست با این مشخصات که همسری میخواهد. چه کسی حاضر است با او ازدواج کند؟ که مردی دستش را بلند کرد. حال جامعه ما به سمتی رفته که تا میگویی ازدواج گویا کفر گفته ای در حالیکه از آن طرف فساد بیداد میکند.

پینوشت ۴: در وبلاگی  که در بلاگفا داشتم (و این روزها به خاطر تغییرات بلاگفا تصمیم گرفتم آنجا را ترک کنم) به خاطر نوشتن کلمه ” باسن” تعداد مراجعه به وبلاگم توسط گوگل، از ماهی سه یا چهار دفعه، به روزی سه یا چهار بار رسید.

تکنوشت ۱: روز تولد امیدِ بشر مبارک.

تکنوشت ۲: فردا میرم زیر تیغ جراحی! اگر دیگر نیامدم، حلالم کنید.

[suffusion-the-author]

[suffusion-the-author display='description']

  ۴۳ Responses to “ایرانیان در اینترنت به دنبال چه میگردند؟”

 1.  

  مشتی سن ازدواج بره بالا میشه همین

 2.  

  به نظر من شما یک بیمارید کلامی که از دهان شخص خارج می شود نشان دهندهی شخصیت اوست و شما با حرفهایتان نشان دادید که بد دهن وبی ارزشید

 3.  

  سلام
  بله. این فقط آمار گوگل بود.
  تو اینستاگرام و یوتوب که عکس و فیلم محور هستند، اوضاع وخیمترتر است.

  پینوشت: البته اسمم این نیستااا! دوتا کلیک کردم همین اسم اومد. ظاهراً آخرین موردی بوده که تو لیست مقالات علمی جستجو کرده بودم تو سایتا. البته تر: من همچینم مثبت و علمی فرهنگی نیستم! این مقاله «فناوری مس و مولیبدن» رو برای یکی از دوستان دانشجوی تنبل جستجو می کردم!
  سالم و شاد باشید، همگی

 4.  

  یک تاسف گنده برای انقلاب

 5.  

  یک تاسف گنده برای انقلاب

 6.  

  گریه داره حال مردم نخنده توکشور های اورپای دنبال چی میگردن ما دنبال چی میگردیم

 7.  

  سلام واقعا جای تاسفه ولی باید فکر چاره بود

 8.  

  با سلام خدمت مدیریت وبسایت. مطالب خوب و تکان دهنده ای بود… بنده فارغ التحصیل رشته علوم اجتماعی می باشم. اگر امکان دارد لطفاً منبع این آمار ها را به ایمیلم بفرستید. اجرکم عند الله. mehditakeh@chmail.ir
  حسام الدین: سلام. منبع خاصی نمیخواد. شما با حروف الفبا در گوگل سرچ کن و پیشنهادهای گوگلو ببین.

 9.  

  نمیدونم بخندم یا گریه کنم!!!!

 10.  

  میخواستم بدونم ایا این آمار واقعیت داره.بعد چرا از حرف (ک)نگفتین؟
  حسام الدین: بله. واقعیت داره!

 11.  

  توضیح جغ خود ارضایی استمناء که همش یکیست واقعا بلای خانمانسوزیست که گریبان خیلی ها رو سالهاست که گرفته ما اینجا خیلی به اختصار راجع به مسائل صحبت کردیم به امید ازادی ایران و سرنگونی و نابودی همه اخوندا و تمام حکومت چه چپ چه راست و خدا سرنگون خواهد کرد همت مردم خیلی شرط است البته خدایی هم هست
  حسام الدین: فکر کن اینها بروند و حکومت دست افرادی چون شما بیفتد! بد بخت اون ملت!

 12.  

  وقتی جوون نتونه سالها حتی یه سکس داشته باشه که حتی نتونه یه بدن لخت ببینه تا با اون خود ارضایی کنه جغ بزنه برای خانومها هم همینطور وقتی مردم نتونند دسترسی به سکس داشته باشند که اونو خدا قرار داده و بندگان به اصطلاح خدایی که هر کاری می کنند از مردم گرفتن نتیجه و اخر عاقبتش این میشه این میشه دیگه نابودی بدبختی تجاوز خیانت و …………… تا الی اخر بگیر برو بله مشکل عدم وجود ازادیست
  شما به سن بلوغ و اگاهی رسیدید میتونید در چهار چوب رعایت حقوق دیگران عدم تجاوز به حقوق دیگران هر کاری بکنید سکس رو خدا قرار داده و افریده و این قوانیین و افعالی مثل گناه همش دروغ و زاییده پرداخته ذهن و خیال ادمای نا اگاه کم اگاه و یا مریض بوده است محدود کردن و سرکوب کردن همه رو نابود کرده ولی بندگان پست و شیطانی خدا دست در کار خدا بردن و جلوی او ایستادن . حجاب رابطه داشتن بدون ازدواج که تو کتاب صیغه اش است می تونید هر لحظه ساعت ساعتی روزی صیغه کنید که اینا چیزای خوبشو برای خودشون بر میدارن سود داره منافع کثیفشونو بر اورده می کنه همش دروغه و عامل بدبختی و تباهیست. تنها راه حل حکومتی ازاد غیر دینی و مردمی ازاد با افکاری ازاد است. دین فقط باید جنبه شخصی و خصوصی داشته باشد دین اصلی عقل و وجدان ادمهاست.
  ارش ازادیخواه

 13.  

  سلام مهندس

  حالتون چطوره ؟ بهتر هستید؟

 14.  

  سلام

 15.  

  شما آدم بسیار بسیار باحالی هستید!!
  با رتبه ۲۰۰۰ افسرده میشید!(خدا به ما هم از این افسردگیها بده!!)
  بلاگفا خراب میشه میرید سایت میزنید!!
  راستی اون علائم ضد صهیونیستی کوشن؟

 16.  

  سلام

  عیدتون مبارک

  پست جالبی بود و البته قابل تامل و صد البته تاسف بار!!

  با مورد “د” قسمت “ثالث” نظر “پا برهنگان” هم موافقم .

  این لینک رو هم ببینید جالب….چند وقت پیش یکی از دوستان مثل شما به این موضوع پرداخته بود….

  http://www.ermineh.blogfa.com/post-110.aspx

  •  

   سلام
   بله من هم موافقم اما به نظرم به بازهم بیشتر آن جستجو ها مال ایرانی ها و کشورهای عربی است. ممالک غربی آنقدر این موضوع برایشان در دسترس است که صرف نمیکند در اینترنت دنبال آن بگردند! راستی از لینک هم ممنونم! ایشان همیشه پیشرو بوده اند!

 17.  

  سلام
  اولا که عیدت حسابی مبارک
  ثانیا خدا ایشالا شفا بده.(بابا مسی مفرقی آلومینیومی چیزی باشه خریداریم!!!)
  ثالثا فکر میکنم آمارت درست باشه. اوضاع خیلی بی ریخته.
  رابعا بابا جان ما وبلاگ نوسیم نه وب سایت نویس.(ولی مبارکه سایتت باشه)
  خامسا چرا دوستان وبلاگیمان نیومدن سر بزنن؟
  و در آخر … بابای

 18.  

  سلام

  اولا تبریک بابت عید آقای همه علم

  ثانیا تبریک بابت خونه دار شدن و از زیر یوغ مستاجری در اومدن.

  ثالثا در مورد ای پست تون هم این که چند نکته رو هم نباید فراموش کرد:
  الف) طبق آمار حدود ۳۰ تا ۳۵ درصد ایرانی ها کاربر اینترنت هستند.
  ب) به وضوح معلومه که جمعیت عمده این سی درصد از نسل جوان است.
  ج) نسل جوان هم یقینا یکی از مشغولیات ذهنی ش همین طور چیزهاست.
  د) این موضوع فقط در مورد ایران مصداق نداره. در مورد سایر ممالک هم صادقه. البته ممکنه در جستجوی اولیه این موضوع مشخص نشود. که یکی به خاطر جمعیت زیاد کاربران انگلیسی زبان نسبت به سایر زبان هاست. یکی ش هم به علت دامنه وسیع لغات مترادف این چنینی در زبان انگلیسی است.

  رابعا این که دغدغه دین داری دارید خیلی هم خوبه. اما بدانید که هنوز جامعه ما تا رسیدن به یک جامعه دینی فاصله زیادی داره. فکر نمی کنم در بیانات امام و رهبری هم چنین ادعایی شده باشه.

  خامسا همه این ها هیچی از کم کاری مسئولین و سیسیتم آموزشی کشور و عرف و رسم و رسوم های غلطی که شما هم اشاره کردید کم نمی کنه.

  سادسا انشالا عمل به خیر باشد.

  سابعا فوتبالیست هم بودی!

  ثامنا صلی الله علیک یا ثامن الحجج… یا علی بن موسی الرضا

  •  

   سلام!
   بابا خیلی دمت گرم! کارت درسته!
   معمولا انسان مشکلی را میخواد گوشزد کنه اونو بولد میکنه تا همه توجهشون جلب بشه! وگرنه سخنان شما کاملا درست و متین و به جا میباشد و ما نوکر شما هم هستیم!
   بابت تبریکاتونم ممنون! و اینکه عمل به خیر شد اما فعلن داغون داغونم! الان تو تختم لفتافمم رو شکممه و درد پام داره میکشتم:دی البته زودتر از اون این آقای علم الهدی منو میکشه

 19.  

  سلام
  خواستم پاسخ شما رو به دیدگاهم توی مطالب قبلی تون ببینم اما مثل اینکه مایل نیستید و امکان دیدن نظرات قبلی توی سایت شما وجود نداره !
  یا علی

 20.  

  سلام
  خیلی باحال نوشته بودی…اره واقعا اینا جای تاسف داره
  کلمه ی دانلود هم حکایتی داره واسه خودش
  سرآدم سوت می کشه که ملت دنبال چه چیزای بیمارگونه ای هستند!!!!
  ایشالا که صحیح و سالم برگردی
  عیدت مبارک

 21.  

  سلام
  عید و منزل جدید مبارک
  برای پست متاسفم ، درسته !
  کار پسندیده ای کردید که سیره معصوم را هم یاد آوری کردید .

  برای بیماری هم ، انشالله بهبود هرچه سریعتر .

 22.  

  سلام
  – خونه ی نو مبارک.
  – حرف ظ را عشق است.
  – به دکتره بگو یه حالی هم به رباط صلیبی زبونت بده؛)
  – راستی من یکشنبه ۱۰ مرداد میام اونورا. ایشالا که زنده ای تا اون موقع!

 23.  

  در احادیث آمده است :انسان به آنچه منعش می کنند حریص می شود ‘:الانسان حریص علی ما منع منه

 24.  

  راستی! چرا می خواهید برید اتاق عمل؟؟؟؟؟!!!!!!!! ان شاءالله خدا سلامتی بده…

  •  

   مشکل خاصی نیست! در فوتبال رباط صلیبیم پاره شد و مینیسک پایم آسیب دید! یک سالی صبر کردم و دیدم فایده ندارد! هیچ کاری نمیشود با این پا کرد. البته خرج آن ۳ یا ۴ میلیون میشود که یک سال پیش نداشتم. ماشالله دکتر خوب زیرمیزی در حد تیم ملی میگیره!

 25.  

  سلام. واقعاً به مطلب خوب و به جا و در عین حال تاسف باری اشاره کردید که من همیشه بهش فکر می کردم و می خواستم به یه شکل دیگه راجع بهش بنویسم… اشتباهات زیادی در حوزه فرهنگ از اول انقلاب رخ داده و همچنان ادامه هم داره از سوی برخی! که نتیجه اش ایناییه که می بینیم. واقعا متاسفم…..

 26.  

  سلام
  پس شما هم مثل پا برهنگان با کلاس شدید و سایت زدید.میگم چرا آمار بازدید کنندگانم کمه این قواعد را رعایت نکرده ام. یا علی

 27.  

  اولین کامنت در این خراب شده از آن خودمان است

 پاسخ دهید

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>