مهر ۰۸۱۳۸۹
 

نشسته بودم پای تلویزیون. اخبار بیست و سی بود. تظاهراتی کوچک علیه احمدی نژاد در نیویورک که خبرنگار سیما در حال فیلم برداری بود. دو نفر از تظاهر کنندگان به سمت وی آمدند و فحش‌های آبداری نثارش کردند! و بعد شروع کردند به شعار دادن :

” مرگ بر خمینی” …….” مرگ بر خمینی”

مطمئن شدم  “خمینی هنوز زنده است”


[suffusion-the-author]

[suffusion-the-author display='description']

  ۴۳ Responses to “خمینی هنوز زنده است”

 1.  

  آفرین هم مطلبتان خوب بود و هم طرح هایی که با سخنان امام خامنه ای (مدظله) طراحی شده بود.
  خسته نباشید.

 2.  

  سلام
  منم گیر یکی از همینایی که به هیچی اتقاد ندارن افتادم
  چه کنم مث تو ولش کنم؟
  برام مهم نیس بگه کم اوردم
  دقیقا همون توصیفی که گفتی درس بودا
  از هر دری باهاشون حرف میزنیو ادله میاری
  موعشونو عوض میکنن.راسی امامان عزیزمونم یه همچی ادمایی رو میدیدن ؟
  انگار اصلا موضعی ندارن وفقط میخوان مخالفت کنن.
  در ضمن کارت خیلی درسته
  خوشمان امد……

  •  

   سلام
   آقای اریک کالیبروس انسان نیکوییست! من قصد توهین به ایشان نداشته ام! فقط گفته ام یکجا بایتد تا بدانم به کجا ضربه بزنم! همین
   امامان ما هیچگاه کسی را از خود نمیراندند!
   کار شما بیشتر درسته!
   ممنون

 3.  

  هاها!من اومدم !:D هر چند زیاد ار اینجا خوشم نمیاد!می خوای داستان های مترو تو بلاگ بنویسم!؟

 4.  

  خوب گفتید.
  به اینجای مطلب فکر نکرده بودم. درست مثل این می مونه که تو این تکبیره، مرگ بر منافقین و صدام، صدام حذف شده و کفار اضافه شده.
  خیلی عالی. حس خوبی بود.

 5.  

  سلام
  نام خمینی زندهع است به عزت تلاش های صادقانه اش ایا راه خمینی هم زنده است؟؟؟ باید در موردش خیلی صحبت کنیم که اگر هست به چه میزانی واگر نیست به چه علتی
  والعاقبه للمتقین

 6.  

  یک جمله معروفی هست که می گه “انسان ها رو از روی دشمنان ش بشناس.” حالا اگر به قول این دوست عزیزمون “اریک کلابروس” چند تا منافق از خودباخته بر علیه یکی شعار می دادند یک حرفی بود. اما وقتی تمدن غرب با همه توانش داره به امام می تازه این یعنی این که این مرد یک چیزی دارد دیگر. حالا بحث حتی بحث یک “شخص” نیست. بحث یک “اندیشه” است. برای ما اندیشه ها مهم ند. و البته اونها هم با اندیشه امام کار دارند نه خود امام.

 7.  

  بل احیا عند ربهم یرزقون…

 8.  

  سلام
  دمت گرم.
  پست زیبائی بود.
  حالشو بردم.
  خمینی یک تفکر الهی است که تا ابد الدهر زنده می ماند.

 9.  

  سلام
  تحلیل و نتیجه گیری منحصر بفردی بود برادر .
  شاید مانند بنده خیلی ها ناراحت شدند اما شما آنرا یافتید
  یا علی

  •  

   سلام
   به همه چیز میشود زیبا نگریست!
   موسی سگی سیاه و زشت و مرده دید که بوی بد تعفنی میداد! همه ی اصحابش با ناراحتی و بدی در مورد سگ گفتند! و موسی گفت که عجب دندان سفید زیبایی دارد|
   من هم سعی کرد زیبایی را ببینم

 10.  

  یک روز سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران آمده بود به رسانه میلی .. بعد یکجا گفت: “خوب نظر آقای البرادعی برای خودش محترم است”. :-) خوب معلوم است که نظر هر کس برای خودش محترم است، آن چه که مهم است محترم بودنش برای دیگران است. حالا تو هم میگی هرچی میخواهی فکر کن… خوب معلومه هر فکری بخواهم می کنم. آن “فعل” است که می شود برخلاف میل درونی باشد، اما نمی شود آدم طوری فکر کند که دوست ندارد آنطوری فکر کند.
  منظورم از “مرگ بر هیتلر” صرف همین لفظ نبود، چون در همه جای دنیا وقتی کسی می میرد، مرده فرضش می کنند. اما همچنان شعار “مرگ و نفی” وجود دارد. اینکه عده ای جاهل (که لازم نیست حتی از لنز خاصی استفاده شود که ناچیز بودن تعددشان مشخص نباشد) برگردند بگویند مرگ بر فلانی مساوی این است که طرف زنده است؟ ینی حیات مثلاً روحانی این بابا بند این عده قلیل از جهّال است؟ همه می دانند که اینها کینه شتری پیدا کردند نسبت به آن پیرمرد و این یک قضیه تاریخی است. این ها همان حقیر النفس هایی هستند که اتفاقاً یکی شان همین چند روز پیش سر سفره احمدی نژاد در نیویورک هم حضور داشت و کاشف به عمل آمده که خانوم از بیخ ضد انقلاب است :-) ینی نشانه حیات شیخ شما بند این جور جماعت است؟
  به هر حال خمینی از لحاظ تاریخی زنده خواهد ماند.. همانطور که شاه اسماعیل زنده مانده و هنوز روی بعضی منبرها از مناقب شاه عباس می گویند و در منقبت نادرشاه سخنوری می کنند که بعدها معلوم شد چه حیواناتی بودند! خمینی شما هرچقدر هم از نظر خودتان خوب و منزه و دوست داشتنی که بود، در سفینه النجاه اهل بیت نبود و همین کافیست برای غرق شدن در اقیانوس بیکران فراموشی های جهان. بزرگ تر از این ها غرق شده اند. خدا به “اسم”ها باج نمی دهد.

  •  

   سلام پسر!
   من نگفتم فکر شما محترم است! چون یک ذره هم قبولش ندارم! با این حرف که میگویند نظر فلانی محترم است هم کاملا مخالفم! این سخنان فقط از ذهن لاابالی در می آید! من فقط گفتم که با شما مخالفم. در ضمن شما نمیخواهد جای دوری بروید! از من بپرسید پس این همه که ما شمر و سعد لعن میکنیم پس آنها هم زنده هستند مگر؟؟؟؟ در ضمن با شناختی که از شما دارم فکر نکنم در سفینه نجات بودن ائمه دره ای برایتان اهمیت داشته باشد! مشکل بحث با شما اینست که به هیچ چیز اعتقاد ندارید و پایبند نیستید! از هرجا بزنیمتان جاخالی میدهید! اگر از زبان یک لا ابالی بی قید و بند بنویسم شما میشوید معتقد و دین شناس! !!! اگر از دید یک انسان متدین و با ایمان بنویسم شما میشوید انسانی که گزاره های اعتقادی مرا به سخره بگیرید! مواضعتان را مشخص کنید تا بگویم!
   برای بنده امام زنده است و این تلنگرها به اعتقاداتم بیشتر ریشه و عمق میدهد! برای شما نتیجه عکس دارد!
   مثل اینکه فردی نداند دو نفر با هم زن و شوهرند و وقتب آن دو را با هم ببیند از آنها منزجر شود و کس دیگری بداند که آنها زن و شوهرند و با دیدن آنها با هم لذت ببرد و به آنها تبریک بگوید!
   من و شما از یک منظر نمینگریم پس بحث با یکدیگر هم تا زمانی که از یک منظر بنگریم بی فایده است!
   اگر جواب من کمی بی ادبانه دریافت شود معذرت!

 11.  

  ینی اگه فردا چهارتا یهودی ریختن خیابون گفتن “مرگ بر هیتلر” ینی هیتلر هنوز زنده است؟ البته بعضی ها میگن هست چون اگه پا بده بازوبند اس اس هم می بندن. حزب الله لبنان هم هنوز تو بعضی رژه هاشون دستاشون رو به علامت سلام هیتلری بالا میارن و تو سوئد یه حزب فاشیست میتونه رای بیاره و وارد مجلس شه و نئونازی ها به اینکه فیس بوک صفحاتشون رو می بنده اعتراض می کنن و از این قبیل.
  در تمام طول تاریخ همین بوده… همین مختار رو می بینی؟ شیعه محمد بن حنفیه شده بودند. وقتی که محمد مرد، تا دویست سال (نه سی سال) عده کثیری از این جماعت فکر می کردند زنده ست و یک روز قراره دوباره قیام کنه !

  •  

   سلام
   شما هرچه میخواهید میتوانید فکر کنید! در ضمن کسی نشنیده ام اکنون بگوید مرگ بر هیتلر! شما شنیدید خبر دهید! وقتی صدام هم مرد دیگر مرد! به جای منفقین و صدام شد منافقسن و کفار! عمر اینگونه انسانها به همان حیات مادیشان محدود است! اما وقتی افرادی با حرص و کینه میگویند مرگ بر خمینی معلوم است که خمینی زنده است و بد جوری چوب درون سوراخشان کرده! شما هم هرچه میخواهی فکر کن!

 12.  

  برای لیک ، ممنونم ،
  لطف کردید .

 13.  

  پیر جماران !

  درجاتش عالی ست ، انشالله متعالی !

 14.  

  خمینی زنده است. اتفاقا مطلبی نوشته بودم در مورد آن تجمع و سخنان آن یهودی آمریکای در برابر مثلا ایرانی ها اما نگذاشتم. آنها در شعارهاشان مرگ بر خامنه ای هم گفتند. راستی تعبیر آن خواب این است که شخص خواب بیننده کار خوب مهم و بزرگی می کند و به واسطه ی آن مورد تشویق یک شخص سید شناخته شده و بزرگ و پاک سرشت قرار می گیرد. فکر کنم قابل حدس بود این تعبیر.

 15.  

  پاسخ حضرت مهدی به ۱۰ سؤال در سال ۱۳۷۲ – رهبری آیت الله خامنه ای مورد عنایت ما بود

  آیا حضرت مهدی سربازان خود را از نسل جمهوری اسلامی انتخاب می کند ؟
  جواب داد : بله .
  آیا انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای مورد عنایت شما بود ؟
  فرمودند بله مورد عنایت من بود…

  http://salehat.ir

 16.  

  سلام
  ۱- خمینی زنده است. زنده تر از او کیست؟ هرچند نمیشه مخفی کرد که از خوندن شعار اون بوزینه ها که نوشتی قلبم به درد اومد.
  ۲- نمی دونم انتظار زیادیه اگه توقع داشته بیده باشم اومدن فرهاد به اصفهانو بهمون خبر میدادی!
  نترس به جلسه ی خوردمانتون کار نداشتیم همون سخنرانیش توی صنعتی رو اقلا شرکت می کردیم پولی که بهش دان حلال شه(!)

 17.  

  سلام …

  هاشمی هم زنده است تا نهضت زنده است …

  انشا الله که حاج آقا متوجه شوند امام تاکید داشتند جان ایشان و مابقی متعلقاتشان به انقلاب وابسته هست نه بالعکس … .

 18.  

  راستی خطم رو عوض کردم. از حالا تا هروقت اگه یه پیامک بی ربط گرفتی منم!

 19.  

  همین طور است که می فرمایید…

 20.  

  فرمانده گردانی که لیست ۲۱۰ شهید را از امام زمان تحویل گرفت + ماجرا و عکس آن لیست

  salehat.ir

 21.  

  حرف قشنگی بود

 پاسخ دهید

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>